Meble i dodatki do mieszkania do 200 zł. Są wygodne i funkcjonalne i modne

Nie zawsze trzeba wydawać wiele, by cieszyć się wymarzonym stolikiem, lampą czy regałem. Dowód? Specjalnie dla was wybraliśmy funkcjonalne i modne meble i dodatki do mieszkania, których cena nie przekracza 200 zł. Stylowe lampy, stoliki kawowe czy biurko nie musi kosztować wiele. Zobaczcie sami.

Niedrogie meble i dodatki do mieszkania 

Nie zawsze drożej znaczy lepiej. Okazuje się, że można kupić modne i stylowe meble czy dodatki do domu wydając niewiele. Stoliki, regały, biurka, lampy, krzesła, poduszki można kupić za mniej niż 200 zł, nie rezygnując z wysokiej jakości i stylowego designu. Jakie meble i dodatki do 200 zł można kupić?  W tym sezonie dużym zainteresowaniem cieszy się ledowa lampa dekoracyjna w kształcie flaminga, kaktusa czy strzałki. Na uwagę zasługują także modna poduszka supeł, która stała się prawdziwym hitem Instagrama oraz stylowy hoker barowy Duch, inspirowany projektem Ghost. Wszystkie przedstawione produkty kosztują mniej niż 200 zł:

Stylowe meble i dodatki do 200 zł

Stylowe meble i dodatki do 200 zł.Stylowe meble i dodatki do 200 zł. Tanie i modne meble i dodatki do mieszkania. Fot. Selsey

Jakie jeszcze meble i dodatki do 200 zł znajdziemy w polskich sklepach? Okazuje się, że wybór jest naprawdę duży. Do wyboru mamy stoliki kawowe, regał, modną lampę wiszącą czy krzesło w stylu vintage. Wśród naszych propozycji znalazło się także funkcjonalne biurko Snow w minimalistycznym stylu. Klasyczny biały kolor i praktyczne szuflady sprawiają, że biurko idealnie nadaje się zarówno do gabinetu jak i pokoju nastolatka.  

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.