Poduszki, koce i komplety pościeli ze znanych sieciówek. Mamy perełki

Modne, dekoracyjne poduszki, ciepły koc lub komplet eleganckiej pościeli to niezawodne sposoby na odświeżenie wnętrza. Wystarczy już kilka poduszek w kształcie zwierząt czy owoców i mieszkanie nabiera nowego wyrazu. Zobacz, co polecamy!

Poduszki dekoracyjne - idealne do salonu, sypialni i pokoju dziecka

Poduszki w modne wzory to niezawodny sposób na odświeżenie wnętrz i dekoracje mieszkania. Idealnie nadają się nie tylko do sypialni czy pokoju dziecka, ale także do salonu. Kolorowe poduszki w kształcie zwierząt, owoców czy z motywem kwiatowym bija rekordy popularności. Trudno się temu dziwić - dekoracyjne poduszki są dowodem na to, że nie potrzeba wydawać wiele, aby mieszkanie nabrało świeżości i wyjątkowego klimatu. Te modele znajdziesz m.in w Sinsayu czy Reserved. 

Narzuta na łóżko - propozycje z sieciówek

Jeśli zależy ci na ożywieniu wnętrza postaw na nowy komplet pościeli lub modną w tym sezonie narzutę na łóżko, która będzie prawdziwą ozdobą sypialni. Kolorowe, wpadające w oko modele to świetny sposób na drobną zmianę aranżacji. Designerskie narzuty na łóżko sprawiają, że wnętrza stają się bardziej przytulne oraz klimatyczne. Nam spodobały się propozycje z oferty Sinsaya. Ozdobne narzuty w najmodniejszych kolorach tego sezonu to absolutny must have!

W twoim mieszkaniu nie może zabraknąć również ciepłego koca, który umili chłodniejsze wieczory. Modele, które znalazły się w naszym zestawieniu, idealnie pasują do pokoju dziecka, ale bardzo często ozdabiają także sypialnię czy nawet salon. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.