Villeroy & Boch - naczynia z porcelany najwyższej klasy i eleganckie sztućce

KM
29.03.2019 13:30
Cenisz sobie klasę i elegancję na stole? Lepiej trafić nie mogłeś. Stylowe naczynia marki Villeroy&Boch wykonane z porcelany pozwolą zaserwować dania niebanalnie i elegancko. Warto podkreślić, że firma może pochwalić się blisko 270-letnią tradycją! Sprawdziliśmy, jakie produkty Villeroy&Boch ma w swojej ofercie.

Porcelana Villeroy&Boch – połączenie stylu, elegancji i tradycji

Porcelana Villeroy&BochPorcelana Villeroy&Boch Fot. okazje.info, materiały partnera, kolaż czterykąty

Historia marki sięga blisko 270 lat - na świecie nie ma wielu marek, które mają tak długą tradycję i ogrom sukcesów. Porcelana Villeroy&Boch produkowana jest w Niemczech - wykonywana jest z materiałów najwyższej jakości w najlepszej technologii - łączy w sobie niemiecką precyzję i francuską finezję.

Villeroy&Boch, jak każde większe przedsiębiorstwo, przechodziła i wzloty i upadki, przetrwała kryzysy gospodarcze i historyczne. Początkowo naczynia produkowane były głównie dla arystokracji, obecnie można kupić je w całej Europie, ale i wielu miejscach na świecie: Dubaju, Nowym Jorku, Tokio. Naczynia z porcelany są wyjątkowo eleganckie, rzadko używa się ich na co dzień. To inwestycja na długie lata - taka zastawa podkreśli ważność i odświętny charakter spotkań w rodzinnym gronie. Konkurencyjna cena porcelany Villeroy&Boch nie pozwala długo się zastanawiać nad zakupem.

Naczynia Villeroy&Boch – jakie są?

Porcelanowe naczynia i sztućce marki Villeroy&BochPorcelanowe naczynia i sztućce marki Villeroy&Boch Fot. okazje.info, materiały partnera, kolaż czterykąty

Sukces, jaki odniosły porcelanowe naczynia Villeroy&Boch, tkwi w wysokiej jakości materiałach, które firma wykorzystuje od samego początku działalności. Produkuje ona tzw. porcelanę kostną, co oznacza, że  do porcelany dodawana jest mączka kostna, dzięki której wyroby są bardzo cienkie, a jednocześnie wytrzymałe. Naczynia z porcelany kostnej mają czysty i ciepły odcień bieli i delikatnie się błyszczą. Bardzo ważne – naczyń z porcelany kostnej absolutnie nie można myć w zmywarce ani wstawiać do kuchenki mikrofalowej.

Firma Villeroy&Boch pomyślała również o tych, którzy chcieliby używać porcelanowych naczyń na co dzień, stworzyła bowiem linie dedykowane do codziennego użytku. Takie naczynia wykonywane są ze specjalnego gatunku porcelany, wymyślonego przez markę Villeroy&Boch. Porcelana ta połyskuje, ma delikatny, śmietankowy odcień i jest nieco grubsza, dzięki czemu można myć ją w zmywarce i wkładać do mikrofalówki.

Podsumowując - firma Villeroy&Boch oferuje ponadczasowe, eleganckie naczynia, które charakteryzuje jednocześnie nowoczesny design i najlepsza jakość. Do kompletu możemy kupić unikalne sztućce z materiałów wysokiej jakości - pokochali je klienci na całym świecie.

Więcej o:
Komentarze (7)
Zaloguj się
 • kontra.punkt

  Oceniono 7 razy 5

  Najlepszą porcelanę w Europie można kupić w Miśni - po niemiecku Meissen

 • plastikpiokio

  Oceniono 1 raz 1

  z ładnej miski się nie najesz .

 • Jola Jola

  Oceniono 3 razy 1

  Wyjątkowo niewygodne sztućce. Pomysłodawcą prezentu był chyba ktoś kto mnie nie lubi.

 • janusznorbert

  Oceniono 11 razy 1

  Porcelana wygląda na porcelanę, wzornictwo - zdecydowanie nie dla polskich ziemniaków, ale faktem jest, że istnieje dużo innych firm, oferujących najwyższej klasy wyroby. Państwo Gazeciarstwo jeszcze o tym nie wie, ale ponieważ wydawca ceni dziennikarstwo najwyższych lotów, to pewnie wkrótce poczytamy odkrywających Amerykę kolumbów...

 • Jola Jola

  Oceniono 2 razy 0

  Wyjątkowo niewygodne sztućce. Pomysłodawcą prezentu był chyba ktoś kto mnie nie lubi.

 • mer-llink

  Oceniono 13 razy -5

  Porcelana tej firmy wygląda, niestety, jak fajans.

 • bugatti

  Oceniono 12 razy -10

  Wzornictwo tej firmy jest, niestety, obciachujowe.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX