Hitowe oświetlenie - żarówka z drucikiem LED

KM
29.03.2019 11:04
Szukasz oryginalnego oświetlenia? Chcesz, żeby było nietypowe, ale jednocześnie zależy Ci na oszczędności? Świetnie trafiłeś! Twoje mieszkanie będzie oświetlone przy zastosowaniu najnowszych technologii i w dodatku bez szkody dla Twojego budżetu. Znaleźliśmy energooszczędne żarówki, które wyglądają jak bańki mydlane, a w środku mają ledowe druciki! To hit!

Żarówka energooszczędna – jaka jest?

Każda żarówka energooszczędna wyposażona jest w diody elektroluminescencyjne, które są znacznie bardziej trwałe i dłużej żywotne od żarówek tradycyjnych. Warto podkreślić, że modele energooszczędna mogą działać nawet kilka lat. Najważniejszą kwestią jest to, że pobierają dużo mniej energii elektrycznej, a więc rachunki są znacznie niższe.

Żarówki energooszczędne są także ekologiczne – nie zawierają żadnych toksycznych substancji, które byłyby szkodliwe dla środowiska naturalnego. Energooszczędne modele wykonane są z ultracienkiego, przezroczystego szkła, a dodatkowo są wolne od rtęci. Absolutną zaletą jest fakt, że nie wykazują one promieniowania UV, a więc są w 100% bezpieczne dla naszego zdrowia.

Żarówka z drucikiem LED – HIT

Jeśli szukasz nowatorskiego pomysłu na piękne oświetlenie, które jednocześnie będzie energooszczędne, nie zrujnuje domowego budżetu znalazłeś się w idealnym miejscu. Klasyczne żarówki odchodzą do lamusa, teraz czas na nietypowe żarówki, które wyglądają jak bańki mydlane, a w środku zamontowane mają ledowe druciki!

Widoczne druciki, które przypominają powywijane wąsy dodają żarówce niepowtarzalnego uroku i stanowią designerskie uzupełnienie lampy. Żarówkę możemy wykorzystać także samą, prezentuje się równie doskonale. Żarówkę z drucikiem LED kupimy ze złotymi lub srebrnymi drucikami.

Taki model doskonale sprawdzi się w salonie, sypialni, kuchni, w hotelach, salach konferencyjnych oraz biurach.

Więcej o:
Komentarze (8)
Zaloguj się
 • wyjadacz_parkietuf

  Oceniono 24 razy 20

  Fajne jako "dizajnerski gadżet" jednak jako źródło światła... Lepiej sobie zapalniczką poświecić.

 • daretz

  Oceniono 10 razy 4

  Nie chcę jej mieć — nie lubię świateł z punktowym źródłem to daje spore kontrasty i co też męczy szybciej wzrok. Mleczne lub piaskowane są naj.. dają miękkie w miarę równomiernie rozłożone światło.

 • plastikpiokio

  Oceniono 2 razy 2

  żarówki są super----- nie dają ani swiatła ani ciepła a ceną szokują -negatywnie.

 • az555

  Oceniono 9 razy -9

  Wymiana spalonej co 3- 6 miesięcy .Cena 1kWh- (1000 Watt) - 60gr. :)
  ,,Nieoszczędna" wyświeca te 60 gr (przy normalnej eksploatacji) przez miesiąc. ,,Oszczędna" przez 3-6 mies :))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX