Toaletki z polskich sklepów w najlepszych cenach [przegląd]

KM
02.04.2019 14:00
Toaletka - o niej marzy niewątpliwie większa część żeńskiego społeczeństwa. Świetnie sprawdzi się w sypialni lub garderobie. Kiedyś były bardzo popularne, później odeszły do lamusa, a teraz moda na posiadanie w domu toaletki powraca ze zdwojoną siłą. Wybraliśmy dla Was najładniejsze modele z polskich sklepów.

Codzienny makijaż i układanie fryzury zajmuje każdej kobiecie mnóstwo czasu, niemniej zabierają go wieczorne rytuały, gdy smarujemy się regenerującymi kremami. Dzięki toaletce, bez żadnego problemu wiele zabiegów pielęgnacyjnych i makijaż wykonamy bez kolejki do łazienki i prześcigania się z domownikami.

Toaletka – jaka powinna być?

Toaletka - praktyczny mebel do sypialni lub garderobyToaletka - praktyczny mebel do sypialni lub garderoby Fot. selsey, materiały partnera, kolaż czterykąty

Wszystkie kosmetyki powinny znajdować się w zasięgu wzorku i ręki, dzięki czemu zaoszczędzimy czasu na szukaniu potrzebnego w danej chwili przedmiotu.

Wybierając toaletkę warto przemyśleć ile szuflad nam się przyda. Kosmetyki warto posegregować kategoriami: kosmetyki do pielęgnacji twarzy, włosów oraz kosmetyki do makijażu. Uporządkowane kosmetyki dużo łatwiej będzie znaleźć, wszystkie będą doskonale widoczne, a oprócz tego zaoszczędzimy miejsce w łazience. Najpopularniejsze są toaletki z dużym lustrem oraz 2-3 szufladami.

Toaletka – jaki styl wybrać?

Ten mebel nie tylko ułatwia zabiegi pielęgnacyjne, ale jest też wspaniałą dekoracją sypialni - nadaje jej luksusowy charakter i sprawia, że wnętrze zyskuje lekkość i romantyczny styl.

Toaletka nie musi pasować stylem do urządzonej sypialni - ważne, by podobała się kobiecie, która ma z niej korzystać.

Biała toaletka jest najbardziej uniwersalna, dopasuje się do każdej aranżacji i niezależnie od koloru ścian. Jeśli uwielbiasz klasykę, śmiało możesz wybrać toaletkę w kolorze czarnym, gdy ustawimy na niej szklane słoiczki na waciki czy patyczki kosmetyczne, całość będzie prezentowała się glamour.

Pamiętajmy, by ustawić ją w dobrze oświetlonym miejscu - mebel nie powinien stać przy wysokiej szafie, która stworzy cień, ponieważ do wykonywania makijażu potrzebujemy dużej ilości światła. Warto przemyśleć zakup toaletki z wbudowanymi żarówkami.

Nieodłącznym elementem toaletki jest także siedzisko, które powinno pasować do stylu i materiału, z jakiego wykonany jest podstawowy mebel. Wybierać możemy spośród stołków z miękkim siedziskiem, fantazyjnych krzeseł, modnych przezroczystych model oraz pastelowych foteli czy puf.

Więcej o: