Designerskie czajniki elektryczne słynnych marek. Przegląd modeli

Czasy gdy czajnik elektryczny służył wyłącznie do szybkiego ugotowania wody minęły bezpowrotnie. Obecnie, prócz swojej podstawowej roli, pełni również funkcję ozdobną. Nowoczesne czajniki elektryczne zaskakują oryginalnym designem i możliwościami technologicznymi. Oto nowoczesne modele czajników elektrycznych znanych marek.

Przegląd czajników elektrycznych - jaki wybrać?

Dawniej czajniki elektryczne miały tylko jedną, podstawową funkcję. Nikt nie oczekiwał, żeby urządzenia do ugotowania wody, było również ikoną designu i idealnie wpasowywało się w aktualne trendy. Obecnie, czajniki elektryczne coraz częściej pełnią rolę dekoracji i są idealnie dopasowane do aranżacji kuchni.

Co wyróżnia nowoczesne czajniki elektryczne na tle tradycyjnych modeli?  Stalowe wykończenia, modne kolory i oryginalne kształty sprawiają, że nowoczesne czajniki bardziej przypominają dzbanki, niż klasyczne urządzenia do gotowania wody. Ich zaletą jest duża moc, nawet do 2400 W, która umożliwia szybkie zagotowanie wody. Wiele nowoczesnych czajników elektrycznych ma także funkcję regulacji temperatury, która przydaje się zwłaszcza, jeśli napar zalewa się w niższych temperaturach.

Nie da się jednak ukryć, że nowoczesne czajniki elektryczne cieszą się zainteresowaniem głównie ze względu na oryginalny design i wysoką jakość. Jakie czajniki elektryczne są kupowane najczęściej? Do najpopularniejszych należą modele takich znanych marek Russell Hobbs, Smeg, Bugatti, Sencor, Eldom, Ariete, Philips, Swan czy Botti.

Więcej o:
Copyright © Agora SA