Modny trend: lampy do mieszkania brytyjskiej marki Elstead. Przegląd modeli

Ręcznie robione lampy marki Elstead od lat cieszą się zainteresowaniem zarówno w Polsce jak i całej Europie. Tradycyjne metody rzemieślnicze, klasyczne wzornictwo i wysoka jakość sprawiły, że oświetlenie tej brytyjskiej marki jest ponadczasowe. Oto przegląd najciekawszych modeli.

Lampy Elstead w tradycyjnym wydaniu

Klasyczne lampy do mieszkania brytyjskiej marki.Klasyczne lampy do mieszkania brytyjskiej marki. Lampy Elstead - przegląd modeli. Fot. Homebook

Oświetlenie pełni bardzo ważną rolę w aranżacji mieszkania. Za pomocą lampy można nie tylko rozjaśnić wnętrze, ale także stworzyć przytulny nastrój a nawet powiększyć wnętrze. Lampy, podobnie jak reszta dodatków, powinny pasować do całej aranżacji i oddawać styl w jakim urządziliśmy nasze mieszkanie.

Jakie cechy liczą się najbardziej przy zakupie lamp? Większość klientów zwraca uwagę na jakość wykonania i markę. Bogata tradycja, wieloletnie doświadczenie i znakomita jakość to znak rozpoznawczy brytyjskiej marki Elstead, która choć trudno w to uwierzyć, została założona w 1686 roku. Mimo upływu czasu oświetlenie marki Elstead do dziś ręcznie wykonuje swoje lampy. Przywiązanie do tradycji i niezwykła dbałość o wysoką jakość swoich produktów sprawiła, że od wieków lampy Elstead mają szerokie grono odbiorców zarówno w Polsce jak i w całej Europie. Zdecydowana większość lamp tej marki utrzymana jest w stylu vintage. Firma wciąż pozostaje wierna klasycznemu wzornictwu, przez co tak wiele jest nawiązań do minionych epok. Już na pierwszy rzut oka widać, że modele tej brytyjskiej mają swój niepowtarzalny, oryginalny charakter przez co wyróżniają się na tle innych znanych marek.

Lampy Elstead - nowoczesne modele

Najpiękniejsze lampy do mieszkania.Najpiękniejsze lampy do mieszkania. Nowoczesne lampy marki Elstead, fot. Homebook

Mimo przywiązania do tradycji i fascynacji klasycznym wzornictwem, firma Elstead ma także w swoim asortymencie nowoczesne modele. Designerskie żyrandole, lampy podłogowe czy stołowe to znakomity sposób na odświeżenie mieszkania. Poniżej prezentujemy wybrane modele lamp słynnej brytyjskiej marki Elstead, które idealnie sprawdzą się w nowoczesnych aranżacjach.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.