Zestawy mebli ogrodowych do 800 zł. Przegląd najciekawszych modeli

MT
05.04.2019 15:00
Sezon na spędzenie czasu na wolnym powietrzu rozpoczyna się na dobre. Właśnie teraz jest idealny moment na to, by pomyśleć o zakupie mebli ogrodowych. Dla tych, których zniechęcają wysokie ceny, mamy dobre wieści. Wybraliśmy wygodne i trwałe zestawy mebli ogrodowych, których cena nie przekracza 800 zł.

Meble ogrodowe do 800 zł - przegląd

Meble ogrodowe do 800 zł.Meble ogrodowe do 800 zł. Zestaw mebli ogrodowych do 800 zł. Fot. Homebook

Meble ogrodowe różnią się między sobą przede wszystkim materiałem z jakiego zostały wykonane, wielkością i ceną. Zwłaszcza ostatnie kryterium jest dla wielu osób kluczowe przy zakupie mebli do ogrodu. Na szczęście na rynku można znaleźć zestawy ogrodowe, których cena nie przyprawia o ból głowy i które posłużą nam przez lata. 

Wciąż najpopularniejszym materiałem z którego wykonuje się meble ogrodowe jest drewno. Obecnie, dużym zainteresowaniem cieszą się modele drewniane z elementami z żeliwa lub stali. Trzeba jednak pamiętać, że drewniane meble ogrodowe wymagają odpowiedniej konserwacji. Meble wykonane z drewna muszą być odpowiednio magazynowane w czasie zimy. Dużą popularnością cieszą się także meble ogrodowe wykonane z rattanu. Jednak również w tym wypadku należy pamiętać o odpowiednim magazynowaniu i najlepiej przechowywać je w suchym i nienasłonecznionym miejscu.

Najbardziej odporne na warunki atmosferyczne są meble technorattanowe. Tworzy się je z włókien wykonywanych z tworzyw sztucznych, dzięki czemu są one znacznie wytrzymalsze od naturalnych materiałów. Co więcej, nie wymagają one szczególnej konserwacji, przez co mamy pewność, że posłużą nam na długo. 

Oto meble ogrodowe do 800 zł:

Więcej o: