Najlepsze szczoteczki soniczne do 350 zł - te modele podbijają rynek

MT
15.04.2019 15:00
O wyższości szczoteczek sonicznych nad zwykłymi modelami nie trzeba już nikogo przekonywać. Nie od dziś wiadomo, że szczoteczka soniczna usuwa aż do 7 razy więcej płytki nazębnej, a dzięki odpowiednio zakrzywionej końcówce bez problemu dociera do zębów. Jaką szczoteczkę soniczną polecają stomatolodzy? Sprawdziliśmy. Oto najlepsze modele do 350 zł.

Szczoteczki soniczne do 350 zł- przegląd

Najlepsze szczoteczki soniczne na rynku.Najlepsze szczoteczki soniczne na rynku. Przegląd szczoteczek sonicznych. Fot. Philips

Szczoteczki soniczne od kilku lat zdobywają rynek. Za sprawą swojej skuteczności i wygodzie użytkowania dawno wyprzedziły szczoteczki elektryczne - i co oczywiste - zwykłe modele. W czym tkwi sekret szczoteczek sonicznych? Nie dość, że usuwają aż do 7 razy więcej płytki nazębnej niż zwykła szczoteczka do zębów to jeszcze bez problemu dociera do trudno dostępnych miejsc. Stosowanie szczoteczek sonicznych pomaga zapobiegać próchnicy i w znacznym stopniu poprawia stan jamy ustnej. Co więcej, mogą z niej korzystać również osoby, które noszą aparaty ortodontyczne. Zaletą korzystania ze szczoteczki sonicznej jest również wbudowany czujnik nacisku, który poinformuje cię, jeśli zbyt mocno szczotkujesz zęby i ile czasu należy przeznaczyć na szczotkowanie każdej części jamy ustnej. 

W zależności od konkretnego modelu, szczoteczki soniczne posiadają dodatkowe funkcje, które ułatwiają korzystanie i poprawiają komfort mycia zębów. Okazuje się, że potrzeba zaledwie dwóch tygodni, aby można było stwierdzić pozytywne skutki używania szczoteczki sonicznej. Cena konkretnego modelu zależy od marki i dodatkowych funkcji. Na szczęście na rynku można znaleźć świetnej jakości modele, których cena nie przyprawia o ból głowy. Oto szczoteczki soniczne marki Philips, których cena nie przekracza 350 zł. 

Polecane modele:

Więcej o: