Stół rozkładany - idealny do małego mieszkania. Modele od 559 zł [przegląd]

Zakup stołu do małego mieszkania to często nie lada problem. Brak miejsca nie pozwala na wybór modelu, który pomieści nie tylko domowników, ale także zaproszonych gości. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest zakup rozkładanego stołu. Specjalnie dla was wybraliśmy najmodniejsze modele, których ceny zaczynają się już od 559 zł.

Stół rozkładany - modele od 559 zł

Rozkładany stół do jadalni i kuchni od 599 zł.Rozkładany stół do jadalni i kuchni od 599 zł. Najpiękniejsze rozkładane stoły do jadalni. Fot. Selsey

Wybór mebli do małego mieszkania wiąże się z koniecznością wyszukiwania mebli o odpowiednich rozmiarach. Niestety, oznacza to często koniec marzeń o wymarzonym stole i co gorsza trudno o miejsce przy stole dla gości. Mały metraż nie musi być przeszkodą do wspólnych posiłków w gronie rodziny czy znajomych. Idealnym rozwiązaniem jest wybór rozkładanego stołu, który na co dzień nie będzie zajmował zbyt wiele miejsce, ale w razie potrzeby, można rozłożyć go, aby nakryć dla dodatkowych osób. Zakup stołu to inwestycja na lata, dlatego przed zakupem należy zwrócić uwagę na jakość i funkcjonalność, aby w pełni odpowiadał naszym oczekiwaniom. Na szczęście na rynku można znaleźć coraz więcej modeli, które nie tylko spełniają te kryteria, ale także nie są bardzo kosztowne. Dowód? Oto rozkładane stoły, których cena zaczyna się już od 559 zł: 

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.