Promocje w polskich sklepach wnętrzarskich - co można kupić taniej?

MT
18.04.2019 11:00
W aranżacji mieszkania dużą rolę odgrywają dodatki. To one tworzą nastrój wnętrz i sprawiają, że czujemy się w nich przytulnie i komfortowo. Ceny wnętrzarskich dodatków często jednak przyprawiają o zawrót głowy. Z pomocą przychodzą promocje, dzięki którym można kupić wiele praktycznych dodatków w znaczniej niższych cenach. Oto same przecenione meble i dodatki do mieszkania z polskich sklepów.

Przecenione dodatki do mieszkania - najciekawsze oferty

Promocje w sklepach wnętrzarskich.Promocje w sklepach wnętrzarskich. Dodatki do mieszkania w promocyjnych cenach. fot. Selsey

Nie da się ukryć, że ceny mebli i dodatków w sklepach wnętrzarskich mocno przerastają możliwości finansowe wielu z nas. Często nawet drobne dodatki kosztują zbyt wiele, by móc sobie na nie pozwolić. Na szczęście nie musi to oznaczać, że całkowicie zrezygnujemy z wymarzonego stolika, krzeseł do jadalni czy designerskich wieszaków na ścianę. Diabeł tkwi w szczegółach, dlatego warto przywiązywać wagę nie tylko do modnych mebli, ale także do dodatków. To one mają decydujący wpływ na klimat mieszkania - za pomocą kilku drobnych elementów można sprawić, że stanie się ono przytulne i klimatyczne. 

Jakie przecenione meble i dodatki znajdziemy w polskich sklepach? Oto najciekawsze propozycje:

  • Stolik kawowy Rosin w kształcie trójkąta (przeceniony o -35%);
  • Pufa Basel z liliowego weluru (przeceniona o -35%);
  • Funkcjonalny wieszak Stalk (przeceniony o -32%);
  • Komplet drewnianych skrzynek o różnym zastosowaniu (przecenione o -47%);
  • Krzesło Berber w stylu vintage (przecenione o -42%);
  • Stolik kawowy Cubic (przeceniony o -25%).

.

Wszystkie przecenione meble i dodatki znajdziecie poniżej:

Więcej o: