Dekoracyjny hit - foliowe balony w najlepszych cenach i wzorach

Coraz częściej organizując imprezy stawiamy na dekoracje. Niekwestionowanym hitem ostatnich sezonów są foliowe balony. Zwykłe, kolorowe balony odeszły już do lamusa. Teraz stawiamy na modele, które wyróżniają się wzorem, wielkością, są bardzo trwałe i wypełnione helem. Zobaczcie wybrane przez nas balony.

Balony to dodatek imprezowy, który ucieszy nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Doskonale sprawdzą się na karnawałowych imprezach, urodzinach, chrzcinach, komuniach, weselach – podsumowując warto je kupić niezależnie od zbliżającej się okazji. To świetny element dekoracyjny sali, ale też rekwizyt do pamiątkowych zdjęć.

Modne balony kupimy teraz w sklepach z dekoracjami, dodatkami oraz na stronach Internetowych. Wszystkie modele można napełnić zarówno powietrzem, jak i helem, dzięki czemu unoszą się w górę. Oferta wzorów jest tak szeroka, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Balony w kształcie serc królują na ślubach i weselach, pięknie prezentują się na zdjęciach modele z połyskującej folii, w kolorze srebra, złota czy różowego złota. Gwiazdki i balony wypełnione konfetti podbijają wieczory panieńskie, imprezy typu baby shower oraz urodzinowe.

Balony - napisy

Ogromną popularnością cieszą się balony w formie gotowych napisów. Napis bez problemu dostosujemy do okazji, nie brakuje „Happy Birthday” na urodziny i „Party” na imprezę z przyjaciółmi. „Love” doskonale sprawdzi się na weselu, podczas zaręczyn czy w walentynki.

Najlepiej prezentują się napisy o dużych wymiarach - najczęściej wybierane są balony o wysokości 70-80 cm.

Za nadmuchanie balona zapłacimy 10-15 złotych, za całą butlę do napełnienia kilkudziesięciu balonów - 149 złotych. Ceny już napełnionych helem dużych balonów to około 45-50 złotych.

Cyfry i litery

Balony z helem lub powietrzem - trend na wiele okazjiBalony z helem lub powietrzem - trend na wiele okazji Fot. partybox, materiały partnera, kolaż czterykąty

Na urodziny, rocznice i inne okazje związane z liczbami najlepsze są balony w kształcie cyfr. Balony w kształcie pojedynczych liter umożliwiają ułożenie dowolnego napisu, hasła, imienia jubilata czy solenizanta.

Balony foliowe lub lateksowe wypełnione konfetti będą doskonałym uzupełnieniem dekoracji. Świetnie sprawdzą się w towarzystwie balonów z motywem serc czy gwiazdek.

Więcej o: