WINK Bottle i Bottle Tumbler - praktyczne i w pięknych kolorach

Jesteś fanem gorącej kawy i herbaty, a może jedynie zimnych napojów? Uwielbiasz kubki i butelki termiczne, gromadzisz różne modele? Koniecznie musisz zobaczyć modele oferowane przez markę Wink, są zupełnie inne niż wszystkie. Kolory tych kubków i butelek podbiją twoje serce.

WINK Bottle

WINK Bottle to butelka wyjątkowa, przyjazna dla planety, praktyczna, a jednocześnie jaka ładna! Prezentuje się naprawdę designersko - ma połyskującą powierzchnię. W ofercie znajdziemy piękne, unikalne wzory tych butelek. Jakie? Butelka inspirowana jasnym marmurem, z motywem kwiatowym, w neonowym kolorze, pastelowa, z wojskowym wzorem oraz wiele innych - każdy znajdzie butelkę dla siebie.

Butelka marki Wink ma pojemność 500 ml i waży jedynie 28 dag! Wykonana jest ze stali nierdzewnej, z nietoksycznych materiałów. Utrzymuje temperaturę ciepłego napoju aż do 12 godzin, a zimnego - do 24 godzin. Lepszej butelki w tej cenie z pewnością nie znajdziesz. Cena butelki w zależności od motywu mieści się w przedziale 80-100 zł. Warto podkreślić, że Wink Bottle jest bardzo szczelna, wyposażona w silikonową uszczelkę, dzięki czemu w plecaku czy w torbie nic się nie rozleje!

Bottle Tumbler

Kubek Bottle Tumbler sprawdzi się w domu, w podróży, ale też w pracy, jeśli zdarza się, że jesteś bardzo zajęty, a nie lubisz zimnej kawy. Zimny napój w upalny dzień to także nie problem Kubek utrzymuje temperaturę ciepłego napoju 3-4 godziny, a zimnego 4-5 godzin.

Tumbler prezentuje się elegancko - jest błyszczący, nie zajmuje dużo miejsca, ma pojemność 300 ml, waży 18 dag. Kubka termicznego można używać do wszelkiego rodzaju napojów – nie wchodzi w reakcje nawet z alkoholami, nie zmienia smaku kawy, herbaty i zimnych napojów. Pokrywka wykonana jest z tworzywa, które podlega recyklingowi. Kubek wyposażony jest w silikonową uszczelkę i ma otwór na słomkę - możesz pić napój tak, jak lubisz.

Konstrukcja butelek termicznych i kubków marki WINK znacznie różni się od popularnych dawniej termosów, kubków termicznych, bidonów czy zwykłych butelek na wodę. Dzięki temu zapewnia zdecydowanie większą wygodę w codziennym użytkowaniu. Jest w 100% bezpieczna.

Więcej o:
Copyright © Agora SA