Komplety pościeli dla dzieci - najładniejsze z polskich sklepów

Dzieci do prawidłowego rozwoju potrzebują mnóstwo snu. Powinniśmy zadbać o komfortowe miejsce do spania dla naszego malucha. Wygodne łóżko, ciepła, lekka kołdra i komfortowa poduszka to nie wszystko. Dzieci uwielbiają kolory, dlatego przygotowaliśmy przegląd najładniejszych kompletów pościeli z polskich sklepów. Są niesamowite, zobaczcie sami!

Materiał, pod którym ma spać dziecko jest bardzo ważny. Najlepiej wybrać naturalne materiały, pozbawione syntetyków, na przykład: bawełnę, wełnę, jedwab czy len. Warto zwrócić uwagę na higroskopijność materiału, który pozwoli dziecięcej skórze na swobodny przepływ powietrza.

Najpopularniejsze są komplety pościeli w 100% wykonane z bawełny, odpornne na rozciąganie, pranie w pralce, przyjemne w dotyku i nie elektryzujące się.

Pościel dziecięcaPościel dziecięca Fot. Homebook, materiały partnera

Dzieci uwielbiają kolory. Piękna pościel z pewnością zagwarantuje same piękne sny, rozbudzi dziecięcą wyobraźnię i umili czas spędzony w łóżku. Wybraliśmy najpiękniejsze komplety pościeli, wykonane z solidnych materiałów i w adekwatnych do tego cenach.

Pościel w gwiazki na pewno przywoła miłe sny, model w kolorowe kwiatki będzie doskonałą ozdobą łóżka, rozbudzi dziecięcą radość, uśmiech na twarzy i przywoła letnie wspomnienia w nawet najbardziej pochmurny dzień. Ulubione bajkowe motywy na pościeli również będą strzałem w dziesiątkę!

Komplety pościeli w ananasy, jednorożce, lamy czy kaktusy wpisują się w najnowsze trendy i pięknie prezentują się na łóżku!

Więcej o: