Avent - wyjątkowe butelki dla niemowląt

Poszukujesz idealnej butelki dla swojego malucha? Nie mogłaś lepiej trafić! Avent to butelka, która pozwoli nakarmić dziecko minimalizując ryzyko czkawki. Zdziwiona? Musisz się przekonać!

Szukasz butelki dla swojego malucha do podawania odciągniętego pokarmu, do picia soku lub wody? Martwisz się, że dziecko będzie miało kolkę? Koniecznie musisz poznać butelki Avent. To od 2006 roku marka firmy Philips, która zajmuje się produkowaniem akcesoriów dla dzieci. Jaka jest butelka Avent? Młodzi rodzice zgodnie potwierdzają, że dzięki niej karmienie staje się bardziej naturalne zarówno dla niemowlęcia, jak i rodzica.

Butelka Avent - innowacyjna technologia dla maluchówButelka Avent - innowacyjna technologia dla maluchów Fot. homeboook, doz, Philips, materiały partnerów, kolaż czterykąty

Butelka Avent – jaka jest? Zalety

Butelkę Avent charakteryzuje naturalny i ergonomiczny kształt - wygodnie ją trzymać zarówno rodzicowi, jak i małemu dziecku. W butelce zastosowano innowacyjne, podwójne zawory, dzięki którym powietrze nie zostaje zasysane i nie przedostaje się do dziecięcego brzuszka. Koniec z bolesnymi dla malucha i męczącymi dla rodzica kolkami, ryzyko ich pojawienia się zostaje zredukowane do minimum.

Innowacyjny kształt butelki wyznaczył nowe standardy w produkcji akcesoriów dla niemowląt i małych dzieci. Butelki marki Avent wykonywane są z polipropylenu oraz silikonu lub szkła, materiały są bezpieczne dla zdrowia dziecka, a jednocześnie odporne na uszkodzenia mechaniczne czy wysokie temperatury podczas mycia czy wyparzania.

Ogromną popularnością cieszą się butelki antykolkowe, w których smoczek wygięty jest pod kątem 30 stopni – pokarm swobodnie przepływa, a maluch połyka mniej powietrza. Istotny jest wybór smoczka – najlepiej wybierać modele zbliżone kształtem do kobiecej piersi, dzięki czemu nie zaburzymy dziecku naturalnego odruchu ssania.

Kwestia pojemności butelki powinna być uzależniona od wieku dziecka i jego zapotrzebowania na pokarm.

Butelka Avent jest jedną z najpopularniejszych na rynku, co zgodnie potwierdzają rodzice na całym świecie. Do najczęściej kupowanych modeli zaliczamy:

  • Philips Avent  SCF696/17 - smoczek przypomina pierś, nie zaburza odruchu ssania
  • Philips Avent SCD290/01 - idealny do nauki picia z butelki
  • Philips Avent SCF693/17 - dla maluchów po pierwszym miesiącu życia
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.