Praktyczne biurka do pokoju dziecka i gabinetu do 500 zł - przegląd

Biurko może pełnić w domu różne funkcje. Od tej najbardziej podstawowej, czyli miejsca do pisania i czytania, po sekretarzyk czy toaletkę. Nie wszystkie modele są jednak w takim samym stopniu funkcjonalne i praktyczne. Jakie biurko wybrać do pokoju dziecka czy do gabinetu? Oto klasyczne i nowoczesne biurka do 500 zł z polskich sklepów.

Klasyczne biurka do 500 zł

Biurko to niezbędny element wyposażenia pokoju dziecka czy gabinetu. To właśnie przy nim najczęściej czytamy, piszemy czy pracujemy na komputerze. Oczywiście można je zastąpić stolikiem czy ławą, ale żaden inny mebel nie jest równie wygodny do odrabiania lekcji czy pracy biurowej. Klasyczne modele charakteryzują się prostokątnym kształtem oraz miejscem na wsunięcie nóg pod blat, aby zapewnić użytkownikowi najbardziej komfortową pozycję. Do wyboru mamy biurka narożne, dwuosobowe, chowane oraz specjalne biurka dla dziecka. Wybór powinien zależeć od naszych oczekiwań, miejsca w którym biurko ma stać, funkcji jaką ma pełnić oraz stylu mieszkania. W przypadku małych wnętrz świetnie sprawdzi się biurko chowane w szafce. Dzięki temu można zaoszczędzić nieco miejsca, nie rezygnując przy tym z zakupu biurka.

Biurko klasyczne do 500 zł.Biurko klasyczne do 500 zł. Praktyczne biurka do gabinetu i pokoju dziecka. fot. Selsey

Biurko musi pasować do aranżacji wnętrza. Jeśli nasze mieszkanie jest urządzone w stylu klasycznym, tradycyjne biurko będzie najlepszym z możliwych wyborów. Dzięki temu nie tylko zyskamy funkcjonalny i praktyczny mebel, ale także świetną dekorację wnętrza.

Najmodniejsze biurka w stylu klasycznym do 500 zł:

Nowoczesne biurka do 500 zł

Eleganckie biurko do 500 zł.Eleganckie biurko do 500 zł. Nowoczesne, białe biurko do mieszkania. fot. Selsey

Prócz tradycyjnych modeli, na rynku można spotkać biurka nowoczesne o oryginalnym i wyjątkowym designie. Do wyboru mamy biurka szklane, z patchworkowym korpusem i stalowymi nogami czy wykończeniem w kolorze vintage. Szklane biurko, prócz swojej podstawowej funkcji, może również pełnić rolę toaletki. Oryginalne, nowoczesne biurka są doskonałą ozdobą mieszkania, dlatego warto wybrać model jak najbardziej dopasowany do całej aranżacji.

W tym sezonie bardzo dużą popularnością cieszą się takie biurka jak:

  • Biurko Sintra z pojemną szufladą i metalowym stelażem w kolorze ciemnego brązu.
  • Biurko/sekretarzyk Kalmar z półką nad blatem i funkcjonalną szufladą.
  • Biurko Cristal szklane z korpusem i półką z giętkiego szkła.
  • Biurko Kejs z wykończeniem w kolorze vintage i stalowymi nogami.
  • Biurko Skandynawia wykonane z sosnowego drewna i płyty laminowanej.

Co ciekawe, świetna jakość i wyjątkowy design nie musi oznaczać dużych kosztów. Wszystkie przedstawione biurka można kupić za niecałe 500 zł.

Oto polecane modele

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.