Jak uświetnić urodzinową domówkę? Dekoracje dla dużych i małych!

NS
30.05.2019 18:00
Wypraw urodziny w domu i zaskocz znajomych swoją pomysłowością! Dzięki świetnym dekoracjom uda ci się stworzyć niepowtarzalny, imprezowy klimat bez wynajmowania sal i profesjonalnych organizatorów. Mamy dla ciebie mnóstwo propozycji - sprawdź!

Balony

Balony folioweBalony foliowe www.godan.pl

Impreza urodzinowa nie może obejść się bez balonów! To świetny gadżet, który uwielbiają nie tylko dzieci, lecz i dorośli. Do wyboru masz mnóstwo balonów odpowiednich na twoje coroczne święto, m.in: gumowe z nadrukiem lub foliowe, które od pewnego czasu są hitem! Możesz przebierać w niezliczonej ilości wzorów i kolorów. Foliowe balony to nie tylko świetny element dekoracji, ale także ciekawy dodatek do prezentu czy rekwizyt do pamiątkowych zdjęć. Wybierz te w kształcie cyfr lub postaw na litery i stwórz napis 'happy birthday' - goście będą zachwyceni twoją kreatywnością!

Talerzyki i kubki jednorazowe

Dekoracje urodzinoweDekoracje urodzinowe www.godan.pl

Na myśl o sprzątaniu po imprezie kręci ci się w głowie? Dzięki designerskim talerzom, kubkom, a nawet obrusom jednorazowego użytku nie musisz się tym martwić! Najlepiej, jeśli wszystkie te akcesoria dopasujesz kolorystycznie, aby dekoracja urodzinowa była spójna. Firma GoDan ma świetne zestawy, które idealnie nadadzą się na imprezę urodzinową dla dzieci - z motywem jednorożca i pandy, a nawet dla dorosłych, np. ozdobione złotymi kropkami. Opisane akcesoria są także bardzo praktyczne, ponieważ masz pewność, że żadna rzecz nie potłucze się i nie zniszczy.

Akcesoria dekoracyjne

KonfettiKonfetti www.godan.pl

Zastanawiasz się jeszcze w jaki sposób uświetnić swoją urodzinową domówkę? Jest kilka gadżetów, które sprawią, że twoje mieszkanie skupi uwagę gości. Konfetti to świetne urozmaicenie zabawy. Małe, kolorowe elementy wyrzucone w górę pięknie się mienią, wprowadzając imprezową atmosferę. Wbrew pozorom sprawią one frajdę nie tylko dzieciom, ale i dorosłym! Podobnie jest z czapeczkami papierowymi. Możesz je dopasować do zestawu talerzyków i kubków! Coraz częściej na imprezach urodzinowych gości również piniata wypełniona po brzegi cukierkami. Dobra zabawa gwarantowana!

Więcej akcesoriów i dekoracji urodzinowych znajdziesz poniżej!

Więcej o: