Prześcieradła z gumką - najładniejsze modele we wzory

Jakie powinno być idealne prześcieradło? Przede wszystkim naturalne, delikatne i miękkie, w końcu to bezpośrednio na nim śpimy. Najpopularniejsze są białe modele lub te w jednolitych kolorach. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się prześcieradła z gumką we wzory - to prawdziwa rewolucja wizualna w sypialni!

Idealne prześcieradło - jaki materiał?

Najlepiej wybierać modele bawełniane, które dobrze przepuszczają powietrze i sprawdzają się doskonale zarówno latem, jak i zimą. Prześcieradło z bawełny można prać i prasować, dzięki czemu pozbywamy się wszystkich bakterii - to szczególnie ważne dla alergików.

Prześcieradło we wzoryPrześcieradło we wzory Fot. homebook, materiały partnera

Prześcieradła z materiału frotte doskonale izolują ciepło, a więc są idealne na zimę, są odporne na zagniecenia, nie ma potrzeby ich prasować. Chropowata struktura wpływa pozytywnie na krążenie.

Prześcieradła z satyny są śliskie, delikatnie połyskujące, a jednocześnie naturalne. To bardzo trwały materiał, który nie wymaga prasowania.

Prześcieradło z gumką we wzory

Sypialnia jest miejscem, w którym odpoczywamy, wymaga, więc odpowiedniej oprawy. Kluczową kwestią jest materac oraz pościel. Całość powinna być wykonana z materiałów wysokiej jakości, być wytrzymała i estetyczna. Wybierając pościel, nie zapominajmy o prześcieradle – ono również powinno być ładne! Ogromną popularnością cieszą się modele z gumką, które są wygodne i funkcjonalne, nie ściągają się podczas snu, nie plączą na łóżku.

Prześcieradło z gumkąPrześcieradło z gumką Fot. selsey, materiały partnera

Wybraliśmy dla Was najładniejsze modele prześcieradeł z polskich sklepów. Te wzory aż zachęcają, by je kupić! Kolorowe prześcieradło diametralnie zmienia wygląd sypialnianego łóżka. W takim przypadku śmiało możemy wybrać komplet pościeli w stonowanym odcieniu, dobranym do koloru mebli, ścian czy podłogi, a wygląd łóżka ożywić prześcieradłem w urocze wzory.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.