Meble i dodatki do mieszkania do 200 zł - propozycje z polskich sklepów

O tym, jak ważną rolę pełnią we wnętrzach dodatki nie trzeba nikogo przekonywać. To właśnie one ozdabiają mieszkanie i tworzą niepowtarzalny klimat. Dlatego postanowiliśmy przyjrzeć się ofercie dostępnej na rynku i wybraliśmy drobne meble i dodatki, które świetnie udekorują wnętrza, a ich cena nie przekracza 200 zł. Oto nasze propozycje.

Meble i dodatki do 200 zł – co warto kupić?

Aranżując mieszkanie należy pamiętać, jak ważny jest odpowiedni wybór dodatków. Za pomocą kilku elementów dekoracyjnych można dopełnić aranżację i sprawić, że wnętrza staną się klimatyczne i przytulne. Trzeba jednak pamiętać, że zbyt wiele mebli i dodatków może przytłoczyć wnętrze, dlatego ważne jest zachowanie umiaru. Każdy element wyposażenia mieszkania, począwszy od mebli aż po drobne dekoracje, muszą do siebie pasować. W ten sposób wystrój będzie spójny i szykowny. Wybór konkretnych mebli i dodatków to kwestia indywidualna i w dużej mierze zależy od naszych upodobań i gustu.

Najpiękniejsze dodatki do mieszkania do 200 zł.Najpiękniejsze dodatki do mieszkania do 200 zł. Przegląd mebli i dodatków z polskich sklepów. fot. Selsey

Zakup mebli i dodatków do mieszkania na ogół kojarzy się z dużym wydatkiem. Okazuje się, że wcale nie potrzeba wydawać wiele, aby udekorować wnętrza modnymi i praktycznymi  dodatkami. Co więcej, wiele z nich nie tylko znakomicie ozdobi mieszkanie, ale także za sprawą świetnej jakości, posłuży nam na lata.

Sprawdziliśmy oferty polskich sklepów i wybraliśmy te meble i dodatki, których cena nie przekracza 200 zł. Na uwagę zasługują stylowe lampy wiszące Wire i Deltoid – idealne do wnętrz w stylu industrialnym i nowoczesnym, regał schodowy Kassi w różnych odcieniach czy stolik kawowy Suny i Avene. Ciekawym dodatkiem do mieszkanie będzie także taboret Paris Wood. Modne połączenie drewna i metalu sprawia, że taboret prezentuje się oryginalnie i stylowo.  Ponadto warto zwrócić uwagę na komplet drewnianych skrzynek, biurko Jordan czy modny kosz na pranie wykonany z płótna, które zapewnia wentylację.

Nasze propozycje:

Dodatki do mieszkania do 200 zł - wybór redakcji

Meble i dodatki za mniej niż 200 zł.Meble i dodatki za mniej niż 200 zł. Najpiękniejsze dodatki do mieszkania z polskich sklepów. fot. Selsey

Wybierając konkretne meble i dodatki do mieszkania trzeba zwrócić uwagę na styl w jakim są wykonane. W przeciwnym razie osiągniemy efekt odwrotny od zamierzonego. Spośród dodatków do mieszkania do 200 zł naszą uwagę zwróciła lampa wisząca Little Diamond złota, która będzie świetnym uzupełnieniem loftowych aranżacji. Dużym zainteresowaniem cieszy się również stołek Dela wykonany z drewna tekowego, który może pełnić funkcję zarówno stolika kawowego, jak i podnóżka. To propozycja zwłaszcza dla miłośników mebli i dodatków wykonanych z naturalnych materiałów. Więcej propozycji znajdziecie poniżej:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.