Lato to świetny czas na garden party dla dzieci. Prezentujemy piękne dekoracje i dodatki.

AS
03.06.2019 16:16
Piękna pogoda sprzyja imprezom na świeżym powietrzu. Garden party dla dzieci nie może obyć się bez pięknych, kolorowych dekoracji, które na pewno spodobają się maluchom. Kolorowe girlandy, różnorodne balony, dziecięcy kubeczki - znajdź coś specjalnego dla swojego dziecka i stwórz wymarzoną zabawę dla niego i jego przyjaciół.

Garden party dla dzieci

Impreza na świeżym powietrzu dla dzieci? Na pewno niejedno dziecko o tym marzy. Słoneczne, ciepłe dni i dużo przestrzeni to świetne warunki do zabawy. Na garden party dzieci mogą grać w przeróżne gry, biegać, puszczać bańki, a Ty nie musisz się martwić o to, że zrobią za duży bałagan w domu. Dzieci na pewno też będą czuć się swobodniej nie martwiąc się o to, że np. coś rozleją na dywan albo nabrudzą. Jeśli chcesz zrobić przyjęcie dla swojego dziecka i masz przydomowy ogród albo działkę to garden party dla dzieci to zdecydowanie dobry pomysł. 

Uczestnicy imprezy na pewno będą też zachwyceni, jeśli na zabawie pojawią się kolorowe i urocze dodatki. Możesz zaopatrzyć się np. w papierowe lub plastikowe jednorazowe kubeczki. Są doskonałe do zimnych soków i napojów. W sklepach znajdziesz kubki z bajkowymi lub zwierzęcymi wzorami. Do kubeczków dopasuj papierowe talerzyki. Możesz wybrać ten sam wzór lub zupełnie inny. Bardzo często do tych produktów możesz skompletować także papierowe czapeczki, które dzieci uwielbiają.

Korzystanie z tego typu produktów to nie tylko świetna atrakcja dla dzieci, ale także wygoda dla rodzica. Aby ograniczyć sprzątanie do minimum można zdecydować się także na plastikowy obrus, który po imprezie wystarczy tylko przetrzeć, bez konieczności prania w pralce i martwienia się o plamy.

Garden party dekoracje

Tak jak i dorośli, dzieci uwielbiają dekoracje, więc nie może ich zabraknąć na garden party dla dzieci. Standardem są oczywiście balony, a im ich więcej i im bardziej są kolorowe tym lepiej. Nie tylko mają funkcję ozdobną czyniąc miejsce jeszcze bardziej magicznym, ale także są po prostu świetną zabawką. Można je porozwieszać na krzewach, ogrodowych meblach, częściach domu. Obecnie hitem są balony transparentne puste lub z jakimiś dodatkami. W sklepach znajdziesz np. balon transparentny z drugim balonem w jakimś kształcie w środku. Możesz jednak postawić na tradycyjne produkty z ulubionym zwierzątkiem lub postacią z bajki. 

Jednakże garden party dekoracje to nie tylko balony! Dzieci uwielbiają kolory dlatego na pewno ucieszą się jak ogród lub działka będą udekorowane wielobarwnymi girlandami. Klasyczna wersja to ciąg trójkątów, ale możesz upolować także girlandy np. ze zwierzątkami lub napisami. Piękną dekoracją będą także papierowe lampiony, które rozświetlą ogród nocą. 

garden party dla dziecigarden party dla dzieci fot. Ashton Bingham, www.unsplash.com

Garden party urodzinowe

Urodziny w formie garden party to na pewno marzenie niejednego dziecka. Tym bardziej, że taką formę spędzania tego wyjątkowego dnia dzieci często mogą zobaczyć w amerykańskich filmach. Garden party urodzinowe to okazja do której możesz dobrać wiele atrakcyjnych dekoracji. Oprócz świeczek w kształcie cyferek na torcie możesz kupić także tego typu baloniki. Balony z cyfrą podkreślą okazję jaką świętują dzieci. Możesz kupić nawet kilka sztuk w różnych kolorach i zamieścić je w różnych miejscach. Na pewno mały jubilat będzie zachwycony. Super ozdobą są także kolorowe balony - literki ułożone w napis Happy Birthday. 

A może chcesz kupić coś tylko dla swojego dziecka, które obchodzi urodziny? Możesz zdecydować się na jakąś ozdobę, która odróżni ją od innych dzieci. Może to być np. kolorowa tiara jednorożec, naszyjnik hawajski lub bajkowa opaska. 

Więcej o: