Lampa Silvia - wnętrzarski hit

KK
10.06.2019 10:00
Urządziłeś mieszkanie w stylu skandynawskim? Szukasz ładnego, a jednocześnie efektownego oświetlenia? Polecamy lampy Silvia - to prawdziwy fenomen designu. Są naprawdę piękne i kupisz je w doskonałych cenach.

Lampy Silvia – jakie są?

Lampa Silvia to produkt duńskiej marki Umage oferującej nowoczesne, efektowne oświetlenie, które wyróżnia się designem, a jednocześnie jest bardzo funkcjonalne. Producentowi bardzo zależy na nowoczesnym wzornictwie, wysokiej jakości i przystępnej cenie. Swoim charakterem lampy doskonale wpisują się w minimalistyczne aranżacje, nadając im niepowtarzalny styl. Lampa z odległości przypomina kwiat lub szyszkę. Zbudowana jest z nachodzących na siebie elementów, coraz szerszych u góry. Duński producent przywiązuje wagę do tego, by jego produkty nawiązywały kształtem do oryginalnych, organicznych form.

Lampa wisząca SilviaLampa wisząca Silvia Fot. Homebook, materiały partnera

Silvia to duża lampa, płatki z wykonane z tworzywa sztucznego ładnie rozpraszają światło, tworząc we wnętrzu nastrojowy klimat. Nawet przy wyłączonym zasilaniu lampa zachowuje delikatny blask.

Model Silvia nie ma zawieszenia i wymaga samodzielnego montażu, który zajmuje niewiele czasu i nie wymaga użycia narzędzi, ani kleju. Użytkownicy twierdzą, że składanie lampy przypominało zabawę origami.

Designerska lampa SilviaDesignerska lampa Silvia Fot. Homebook, materiały partnera

Lampę Silvia kupimy w wersji wiszącej lub stojącej. Bez problemu dopasujemy ją do aranżacji również pod względem kolorystycznym. Jest dostępna w odcieniach: surowej bieli, czerwieni, złota, mosiądzu, miedzi, grafitu, szarości.

Więcej o:
Komentarze (2)
Zaloguj się
  • tete.a.tete

    0

    Szyszko w domu? Przenigdy!!! Ale jak już, to czyszczenie tej szyszki, to bezcenne doświadczenie.

  • marianna1960

    Oceniono 4 razy -2

    Kolejny piwniczny wystrój wiszący kawał złomu w smutnym biało szarym otoczeniu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX