Biała komoda do sypialni, salonu lub przedpokoju. Przegląd modeli do 500 zł

Komoda to jeden z podstawowych mebli, które znajdują się w domu. Można ją znaleźć zarówno w salonie, sypialni jak i w przedpokoju. Ułatwia zachowanie porządku i pozwalają na przechowywanie podręcznych przedmiotów z których korzystamy na co dzień. Największą popularnością cieszy się komoda biała. Nie dość, że jest wyjątkowo elegancka to jeszcze pasuje do wielu aranżacji, jest ponadczasowa i bardzo stylowa. Co więcej wcale nie musi być droga. Oto białe komody do 500 zł.

Biała komoda – najpiękniejsze modele do 500 zł

Spośród mebli, które stanowią podstawowe wyposażenie każdego domu kluczowe miejsce zajmuje komoda. Ten niepozorny mebel  jest nie tylko bardzo praktyczny, ale także wielofunkcyjny. Komoda idealnie sprawdzi się w salonie, gdzie występuje zarówno jako pojedynczy mebel jak i jeden za elementów całego zestawu. Równie dobrze może także stanowić uzupełnienie aranżacji sypialni czy przedpokoju.

Biała komoda do salonu lub sypialni do 500 zł.Biała komoda do salonu lub sypialni do 500 zł. Najpiękniejsze komody z polskich sklepów w świetnych cenach. fot. Selsey

Największą popularnością cieszą się komody w kolorze białym, które są nie tylko eleganckie, ale także bardzo funkcjonalne. Biały kolor jest na tyle uniwersalny, że pasuje do niemal każdego wnętrza. Dzięki temu nie musimy martwić się, że w połączeniu z innymi odcieniami, komoda straci swój urok. Komody w kolorze białym stanowią idealnie dopełnienie skandynawskich i nowoczesnych aranżacji, jednak z powodzeniem można je wybrać również w przypadku wnętrz w stylu klasycznym czy glamour. W eleganckich wnętrzach warto postawić na komody lakierowane na wysoki połysk – nie dość, że idealnie wpasowują się w charakter mieszkania to jeszcze charakteryzują się wyjątkową trwałością.

Biała komoda z pewnością doda wnętrzom elegancji, ale żeby nasz mebel okazał się trwały i mógł służyć nam przez lata, trzeba zwrócić baczną uwagę na jakość  materiałów. Ważne jest, aby komoda była wykonana precyzyjnie, a do jej produkcji zostały wykorzystane najlepsze materiały. Ponadto przed zakupem koniecznie trzeba zwrócić uwagę czy nasza komoda będzie dobrze komponowała się z pozostałymi meblami i dodatkami. Najczęściej, komoda jest jednym z kilku elementów wyposażenia wnętrza, dlatego tak ważne jest, aby dobrze łączyła się z pozostałymi meblami, tworząc spójną całość.

Ile kosztuje komoda? Cena zależy od wielu elementów, takich jak wielkość, styl, materiał wykonania oraz marka. Wbrew pozorom komoda w odcieniach bieli nie musi kosztować wiele. Przejrzeliśmy oferty polskich sklepów i wybraliśmy propozycje, które zasługują na szczególną uwagę. Co więcej,  cena przedstawionych poniżej modeli nie przekracza 500 zł.

Białe komody do 500 zł – wybór redakcji:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.