Dmuchane materace idealne na lato - najmodniejsze wzory

Dmuchane materace to hit lata. Choć popularne były już w ubiegłym roku, nadal święcą triumfy. Nic dziwnego! Wzory zachwycają kolorami, energią i wprowadzają do pamiątkowych fotografii iście wakacyjny klimat. Wybraliśmy najmodniejsze wzory tego lata!

Dmuchane, kolorowe materace to nieodłączny element wakacyjnego ekwipunku. Zaczęły królować na urlopowych fotografiach gwiazd, relacjach na Instagramie, tak, że zapragnęli mieć je wszyscy. Moda na piękne kolorowe materace bardzo szybko się rozprzestrzeniła, a producenci wychodząc  na przeciw oczekiwaniom klientów tworzą coraz to nowe wzory.

Materac z motywem skrzydełMaterac z motywem skrzydeł Fot. Homebook, materiały partera

Czy można wyobrazić sobie coś milszego podczas upalnego dnia niż spędzanie czasu w wodzie: nad morzem, jeziorem lub w basenie? Obowiązkowo w ręku musi znaleźć się zimny koktajl, napój lub drink, świetnie sprawdzi się też słomkowy kapelusz na głowie . Ogromny materac z wybranym wzorem stanie się również świetną alternatywą dla niepraktycznego koca czy niezbyt wygodnego leżaka, a dodatkowo ozdobią ogród wakacyjnym akcentem i przykują uwagę sąsiadów.

Wakacyjne dmuchane materace – wzory

Kolorowe materace kupimy w wersji jednoosobowej, ale znajdziemy też modele na 2 osoby.  Hitem są materace o 3 metrowej długości, które wyposażone są również w miejsce lub chłodziarkę do napojów. Materac wykonany jest z materiałów wysokiej jakości, odpornych na przetarcia, przebicia i uszkodzenia, ze specjalnymi wkładkami zabezpieczającymi materac przed samoistną utratą powietrza.

Dmuchane materace to hit lataDmuchane materace to hit lata Fot. shume, materiały partnera, BNP Paribas, kolaż czterykąty

Najpopularniejszym wzorem jest flaming – ogromny, różowy i bardzo wygodny. Równie często wybierane są materace z motywem kaczek, jednorożców, arbuza, donuta, a także łabędzie. Pamiętajmy – im większy i bardziej kolorowy tym lepiej!

Dmuchane materace w najpopularniejsze wzory są bardzo fotogeniczne, będą świetnym tłem do szalonych ujęć.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.