Komplety pościeli znanej marki Covers & Co - najpiękniejsze propozycje

Na aranżację sypialni wpływa nie tylko dobór mebli, dodatków czy kolor ścian. Równie ważne są tekstylia, które nie tylko tworzą klimat wnętrza, ale także poprawiają nasz komfort podczas snu i ułatwiają odpoczynek. Źle dobrana pościel może nie tylko być nieprzyjemna w dotyku, ale także nie przepuszczać powietrza, a nawet uczulać. Dziś przedstawiamy komplety pościeli holenderskiej marki Covers & Co.

Pościel Covers & Co – najlepsze modele

Wybór pościeli do sypialni jest znacznie istotniejszy, niż mogłoby się wydawać. Źle dobrana pościel nie tylko utrudni nam odpoczynek i sen, ale może także uczulać. Równie ważne jest, aby pościel pasowała do wystroju sypialni i dobrze komponowała się z innymi dodatkami. Na ryku można znaleźć wiele marek produkujących pościele. Nie wszystkie jednak zasługują na uwagę, dlatego przed zakupem, warto sprawdzić skład, aby mieć pewność, że wybrany model będzie dla nas odpowiedni.

Pościel marki Covers & Co - idealna do pokoju dziecka.Pościel marki Covers & Co - idealna do pokoju dziecka. Komplety pościeli bawełnianej. fot. homebook

Holenderska marka Covers & Co jest jedną najlepszych na rynku firm produkujących pościele. Modele tej marki są dowodem na to, że także poszwy i poszewki mogą być intrygującą i ciekawą dekoracją sypialni. Co znajdziemy w ofercie tej marki?

Z pewnością uwagę zwracają nietypowe wzory, oryginalne napisy i grafiki. Wśród szerokiego asortymentu można znaleźć komplety pościeli w jajka sadzone, modele z motywem arbuza, ananasa, z nadrukiem tekstowym czy grafiką przedstawiającą gitarę. Wszystkie komplety pościeli zostały wykonane z wysokiej jakości bawełny (100 %). Oryginalne nadruki i ciekawa kolorystyka to znak rozpoznawczy produktów tej marki. W Prócz kompletów pościeli, firma Covers & Co oferuje również poduszki dekoracyjne w kształcie niedźwiedzia, marchewki, czerwonego kraba czy tęczowej rybki. Poduszki idealnie nadają się do pokoju dziecka, a dzięki swoim wymiarom i wyjątkowym kształtom służą także jako przytulanka. Poduszki marki Covers & Co są wykonane w 100 % z poliestru, dzięki czemu są bardzo trwałe, łatwe w utrzymaniu czystości i odporne na długie godziny zabawy.

Odpowiedni skład pościeli i poduszek jest szczególnie ważny w przypadku dzieci. Maluchy nie posiadają takiej odporności, jak dorośli, dlatego tak ważne jest, żeby wybierać produkty, które będą dla nich bezpieczne. Specjalnie dla was wybraliśmy najpiękniejsze modele poduszek oraz komplety pościeli marki Covers & Co, które naszym zdaniem szczególnie zasługują na uwagę. Pościel w arbuzy, koty, psy, niedźwiedzie czy rybki pasuje zarówno do pokoju dziecka jak i sypialni dorosłych.

Poniżej przedstawiamy wybrane modele marki Covers & Co:  

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.