Zastawa stołowa od najlepszych producentów - najpiękniejsze propozycje

O tym, jak ważne jest, aby mieć w domu wysokiej jakości zastawę stołową nie trzeba nikogo przekonywać. Szczególnie podczas specjalnych okazji, uroczystych przyjęć czy w czasie świąt niezbędna jest odpowiednie nakrycie stołu. Poniżej prezentujemy zastawę stołową od najlepszych producentów, począwszy od Villeroy&Boch, aż po Ćmielów, Alessi czy Bloomingville. Niektóre modele są przecenione.

Porcelana od Villeroy&Boch – najpiękniejsze propozycje

Elegancka i praktyczna zastawa stołowa od Villeroy&Boch.Elegancka i praktyczna zastawa stołowa od Villeroy&Boch. Najlepsza na rynku zastawa stołowa od czołowych producentów. fot. okazje.info

Nie da się ukryć, że niemiecka marka Villeroy&Boch jest jedną z wiodących firm produkujących porcelanę. O jej renomie świadczy nie tylko ogromna popularność, ale także długa i bogata historia, która liczy przeszło 250 lat. Przez lata obecności na rynku, marka Villeroy&Boch stała się synonimem elegancji, dobrego stylu, znakomitej jakości i wyjątkowego wzornictwa. Porcelana tej firmy łączy w sobie funkcjonalność i komfort, dzięki czemu świetnie sprawdza się zarówno  na dzień jak i wyjątkowe okazje. W asortymencie tej marki można znaleźć produkty podzielone na specjalne okazje, kolekcje i określone tematy. Poniżej prezentujemy wybrane półmiski, pochodzące z różnych kolekcji. Wśród naszych propozycji znalazły się m.in. modele z kolekcji Cottage, Anmut, Amazonia, Samarkand i Montauk. Warto pokreślić, że niektóre proponowane produkty można teraz kupić znacznie taniej.

Proponowane produkty od Villeroy&Boch – niektóre są przecenione:

Najlepsza porcelana na rynku – propozycje

Wybór zastawy stołowej nie powinien być przypadkowy. W końcu nakrycie stołu stanowi ważny element domowego przyjęcia. W ten sposób można podkreślić rangę wydarzenia, sprawiając, że nasza jadalnia nabierze elegancji i wyjątkowego stylu. Na rynku można znaleźć wiele firm, które produkują porcelanę. Przy zakupie warto jednak kierować się nie tylko ceną, ale również jakością prezentowanych produktów oraz renomą firmy.

Wśród najsłynniejszych i najbardziej cenionych producentów zastawy stołowej jest także Polska marka Ćmielów Design Studio. Poniżej prezentujemy półmisek owalny, pochodzący z kolekcji Mix&Match, który zachwyca wzorami i kolorami. O renomie tej kolekcji świadczy fakt, że wchodząc a w jej skład linia New Atelier została nawet uhonorowana nagrodą Must Have Łódź Design Festival. Poniżej można znaleźć także porcelanę od Bloomingville pochodzącą z kolekcji Fauna i Flora oraz półmisek z kolekcji Circus od Alessi. Zastawa stołowa od tych producentów łączy wszystkie najważniejsze elementy  - staranność wykonania, oryginalne wzornictwo i wysoką jakość materiałów.  Jeśli szukamy zastawy stołowej, która spełni wszystkie nasze oczekiwania, warto przyjrzeć się naszym propozycją.

Nasze propozycje:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.