Waga kuchenna Bugatti

KK
15.07.2019 10:25
Waga to nieodłączny element kuchennego wyposażenia. Przyda się do zważnia składników podczas gotowania, przygotowywania sałatek, pieczenia ciast czy robienia kremów. Powinna być prosta w obsłudze i ładna. Znaleźliśmy model, który zaskoczy Was nietuzinkowym designem. Te kolory są fenomenalne!

Waga kuchenna

Dokładne pomiary wagi produktów podczas gotowania i pieczenia są bardzo ważne.Obecność wagi w domu docenią szczególnie osoby utrzymujące dietę, jednak przyda się ona każdemu, pozwoli zachować odpowiednie proporcje podczas przygotowywania posiłków. Wybierać możemy spośród modeli tradycyjnych oraz elektronicznych.

Waga manualna - jest bardz prosta  w obsłudze i tania, kupimy ją już od 10 złotych. Ten model jednak nie jest dokładny. Jeśli zależy nam na skrupulatności lepiej zdecydować się na zakup wagi elektronicznej, błąd jej pomiaru wynosi zaledwie 2 gramy.

Co warto wiedzieć przed kupnem wagi?

Warto sprawdzić maksymalne obciążenie wagi. Najczęściej jest to do 5 kilogramów. Do wypieków czy odmierzania wagi posiłków takie obciążenie całkowicie wystarczy. Jednak gdy chcemy ważyć owoce czy warzywa będzie to niewystarczające obciążenie.

Przydatną i ciekawą funkcją wagi kuchennej, szczególnie gdy pakujemy obiad w pudełko do pracy jest opcja tarowania. Dzięki temu urządzenie pokaże właściwą wagę produktów, automatycznie odejmując wagę pojemnika.

Bugatti - włoska marka

Ta włoska marka znana jest na całym świecie. Głównie kojarzona jest z marką ekskluzywnych samochodów, jednak to właśnie sprzęt AGD i akcesoria kuchenna stanowią arcydzieło sztuki użytkowej.

Każde urządzenie włoskiego producenta wykonane jest z materiałów najwyższej jakości i starannych komponentów elektronicznych. Sprzęt możemy dopasować do aranżacji swojej kuchni pod względem koloru. Producent zadbał o modne i żywe warianty kolorystyczne. Wagi kuchenne marki Bugatti mogą nieco odstraszać wysoką ceną, jednak zdecydowanie je polecamy, są warte swojej ceny. Są funkcjonalne, wygodne w użytkowaniu, a nietuzinkowy design wzbudzi zachwyt każdego użytkownika. Nie ma potrzeby chowania jej do szafki, śmiało może być ona ozdobą kuchennego blatu.

Na uwagę zasługuje elektroniczna waga kuchenna z timerem z kolekcji Individual Swarovski włoskiej marki Casa Bugatti. Nowatorski design uzyskano za pomocą oryginalnego zdobienia 431 kryształami Swarowskiego. Waga pozwala na zważenie produktów o wadze do 3 kg, umożliwia również wybór jednostki miary: kilogramów lub uncji. Dzięki systemowi zerowania pozwala zmierzyć wagę kilku składników jednocześnie poprzez wkładanie kolejnych produktów do misy, z równoczesnym tarowaniem wagi. Pojemnik z tworzywa jest wyjmowalny i można go także używać jako misę do mieszania. Misa ułatwia ważenie i wyjmowanie składników z wagi, dodatkowo bez obaw możemy myć ją w zmywarce. Waga Bugatti Uma została wyposażona w timer, który odmierza czas do 90 minut i 59 sekund. Z minutnika można korzystać korzystać w dowolnej chwili: w trakcie lub po ważeniu produktów. Panel sterowania jest łatwy w obsłudze a wynik jest prezentowany na wyświetlaczu LCD z podświetleniem.

Waga kuchenna Glamour BugattiWaga kuchenna Glamour Bugatti Fot. okazje.info, materiały partnera, kolaż czterykąty

Tańszą, ale równie doskonalą alternatywą jest waga elektroniczna Bugatti, bez kryształków. Wykonana ze stali szlachetnej i tworzywa, dostępna w wariancie matowym lub z połyskiem, z udźwigiem do 3 kg. Waga zasilana jest trzema bateriami AAA.

Zdecydowanie najtańszym modelem w ofercie jest waga kuchenna Bugatti z kolekcji Glamour. Model jest w odważnym kształcie i dostępny w intensywnych kolorach, wykonany z tworzywa sztucznego. Waga ma udźwig 5 kg, również zasilana trzema bateriami AAA.

Więcej o: