Garnki, sztućce i akcesoria kuchenne marki Gerlach w świetnych cenach

red
03.09.2019 10:00
Produkty marki Gerlach łączą w sobie tradycję z nowoczesnością, a przy tym są wykonane z najlepszej jakości materiałów. Dlatego nie dziwi fakt, że garnki, sztućce, patelnie i akcesoria tej firmy cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem klientów. Specjalnie dla was wybraliśmy produkty marki Gerlach, które zasługują na szczególną uwagę. Zobaczcie sami.

Patelnie Gerlach – wybrane produkty

patelnia gerlachpatelnia gerlach fot. gerlach

Firma Gerlach zajmuje się nie tylko produkcją sztućców i garnków. W swoim asortymencie ma także szeroki wybór patelni stalowych i ceramicznych.  Nie dość, że są odporne na  zarysowania i odkształcenia to jeszcze posiadają specjalną powłokę nieprzywierającą i są łatwe w czyszczeniu.

Sztućce marki Gerlach – czy warto?

Eleganckie zestawy sztućców Gerlach.Eleganckie zestawy sztućców Gerlach. Komplety sztućców polskiej marki. Fot. Gerlach

Sztućce to jeden z flagowych produktów marki Gerlach. W bogatej kolekcji można znaleźć zarówno klasyczne modele o tradycyjnym wykończeniu, jak i te nowoczesne, wykonane w styli minimalistycznym o matowym wykończeniu. Wszystkie sztućce marki Gerlach są wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10, a dodatkowo wszystkie modele posiadają wieczystą gwarancję. Wszystko to sprawia, że sztućce tej marki są wyjątkowo eleganckie i ponadczasowe, dzięki czemu świetnie sprawdzą się również na prezent. W zależności od potrzeb i okazji można kupić komplety dla sześciu osób jak i rozbudowane zestawy dwunastoosobowe. Wszystkie modele składają się z łyżek, łyżeczek, widelców i noży, które w dowolnym momencie można rozbudować o kolejne elementy.

Oto zestawy sztućców marki Gerlach – idealne na wyjątkową okazję:

Garnki Gerlach – najlepsze propozycje

Garnki są podstawowym elementem wyposażenia każdejkuchni. Nie wszyscy zdają sobie jednak sprawę, jak ważny jest, aby wybrać modele o najlepszej jakości. Garnki wpływają nie tylko na komfort gotowania, ale również na smak przygotowywanych potraw. Garnki Gerlach cieszą się zasłużonym uznaniem wśród klientów i nieustannie zachwycają znakomitym wykonaniem.

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się modele wykonane ze stali nierdzewnej 18/10. która jest odporna na korozję, urazy mechaniczne i odkształcenia. Dodatkowo garnki Gerlach posiadają trójwarstwowe dno, które rozprowadza równomiernie ciepło wewnątrz naczynia. Co więcej, wszystkie modele są wyposażone w wygodne rączki, miarki wewnątrz garnków i sitka w pokrywkach.

Firma Gerlach oferuje również garnki wykonane z aluminium. Ich zaletą jest eleganckie wykończenie, lekkość i odporność na zarysowania. Dodatkowym plusem jest możliwość przygotowywania potraw w niskich temperaturach, używając jedynie minimalnej ilości tłuszczu.