Porcelana polskiej marki Lubiana podbija rynek. Propozycje redakcji

MT
22.07.2019 15:00
Polska porcelana Lubiana od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem i popularnością na rynku. Biorąc pod uwagę wyjątkową jakość, nietuzinkowe wzory i wieloletnie doświadczenie nikogo nie dziwi renoma tej marki. Dzisiaj przedstawiamy kubki, talerzyki, filiżanki i inne porcelanowe akcesoria kuchenne wykonane przez Zakłady Porcelany Stołowej "Lubiana".

Polska Porcelana Lubiana - historia marki

Porcelana LubianaPorcelana Lubiana Porcelanowe kubki, talerze i filiżanki polskiej marki. fot. okazje.info

Porcelana Lubiana to nie tylko wyjątkowe wykonanie ale także wieloletnia tradycja. Początki tej marki sięgają lat 60. XX wieku, kiedy to w Łubianie niedaleko Kościerzyny powstał Zakład Porcelany Stołowej „Lubiana”. Obecnie szacuje się, że w asortymencie firmy znajduje się aż 35 różnych fasonów z 2000 kształtami i 4000 dekoracjami. To co odróżnia porcelanę Lubiana od innych marek to najwyższa jakość, długoletnie doświadczenie i oryginalne, niebanalne wzornictwo. To jednak nie wszystkie zalety porcelany Lubiana. Firma posiada także nowoczesne urządzenia do produkcji a także własne zaplecze projektowe. Dzięki temu Zakłady Porcelany Stołowej „Lubiana” nie tylko doskonale odzwierciedlają aktualne trendy, ale przede wszystkim wyznaczają odpowiedni kierunek i stanowią inspiracje dla innych firm. W asortymencie tej marki można znaleźć zestawy obiadowe i kawowe a także półmiski, miski i inne akcesoria kuchenne.

Zaletą porcelany Lubiana jest jej trwałość i odporność na zarysowania. Dzięki temu produkty tej marki mogą służyć przez wiele lat, nie tracąc na swoim oryginalnym designie i niepowtarzalnej estetyce. Porcelana jest przeznaczona zarówno dla klientów indywidualnych jak i rynku gastronomicznego. Produkty tej marki można spotkać  wielu prestiżowych restauracjach i hotelach. M.in. Accor Polska, Marriott, Westin, Gołębiewski, Holiday Inn.

Zaletą porcelany Lubiana jest jej uniwersalność i niepowtarzalny charakter. Zastawa obiadowa tej marki świetnie pasuje zarówno do nowoczesnych jak i klasycznych aranżacji, a dzięki niepowtarzalnej estetyce wnętrza zyskają wyjątkowego charakteru i uroku. Dodatkowym atutem jest możliwość wyprodukowania porcelanowych elementów pod indywidualne zamówienie klienta. Dzięki temu mamy pewność, że zakupiona porcelana jest w pełni dostosowana do naszych potrzeb i oczekiwań, a dodatkowo jest niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju. Szeroki wybór i niepowtarzalna oferta, dostosowana do oczekiwań klienta sprawia, że z każdym rokiem marka Lubiana staje się coraz popularniejsza. Co więcej, każdy z elementów zastawy stołowej i kawowej można kupić na sztuki.  Począwszy od filiżanek do kawy i herbaty, espresso i cappuccino, aż po czajniki, cukiernice i miski – wszystkie to można znaleźć w bardzo bogatym asortymencie tej marki.

Więcej o: