Garnki, patelnie i akcesoria kuchenne marki Fissler - polecane modele

MT
24.07.2019 16:00
Niemiecka marka Fissler to jeden z czołowych producentów wysokiej jakości naczyń i akcesoriów kuchennych. Połączenie tradycji, jakości i wyjątkowej precyzji w zakresie technologii sprawia, że garnki marki Fissler cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem i uznaniem klientów. Oto wybrane modele firmy Fissler.

Naczynia i akcesoria marki Fissler

Garnki i akcesoria kuchenne to absolutny niezbędnik każdej kuchni. Nie wszystkie oferowane modele jakie znajdziemy na rynku są odpowiednim wyborem, dlatego warto wiedzieć na co zwrócić szczególną uwagę przed zakupem. Ważne jest również aby dopasować garnki do kuchni. Nie wszystkie modele nadają się na każdego rodzaju kuchni, dlatego warto wcześniej to sprawdzić. Zarówno w przypadku kuchenek gazowych, ceramicznych, elektrycznych jak i indukcyjnych sprawdzą się naczynia znanej niemieckiej marki Fissler.  Firma łączy wieloletnią tradycję z najwyższą jakością, dzięki czemu mamy pewność, że garnki Fissler posłużą nam przez wiele lat. Marka Fissler powstała w 1845 roku w Idar-Oberstein. Jej założycielem był Carl Philipp Fissler. Nazwa marki pochodzi od jej założyciela, który zapoczątkował rodzinne przedsiębiorstwo, działające do dziś. 

Komplety garnków marki Fissler.Komplety garnków marki Fissler. Garnki, patelnie i akcesoria kuchenne Fissler. fot. okazje.info

Wieloletnia tradycja, doświadczenie i świetna jakość materiałów przyczyniła się do wielkiego sukcesu tej marki na całym świecie. Produkty firmy Fissler są wykonywane z odlewanego aluminium. Dzięki specjalnej, wielowarstwowej powłoce naczynia tej marki są wyjątkowo trwałe, odporne na zniszczenia i łatwe w czyszczeniu. Powłoka zapobiega również przywieraniu potraw, dzięki czemu garnki tej marki są bardzo praktyczne, funkcjonalne ,a ich użytkowanie przyjemne. Naczynia Fissler idealnie nadają się do duszenia i gotowania na parze. Co więcej, garnki są wykonywane w taki sposób, aby specjalnie wyprofilowana krawędź uniemożliwiła rozpryskiwanie podczas nalewania zup i sosów.  Naczynia tej marki świetnie rozprowadzają ciepło, są wygodne do trzymania i nie nagrzewają się zbyt mocno. Dodatkowym plusem garnków Fissler jest specjalna powłoka Protectal-Plus, która sprawia, że garnki są trwałe i bardzo odporne na zadrapania.

Zaletą naczyń marki Fissler jest łączenie praktycznych funkcji z wyjątkowym designem. Dzięki temu wszystkie dostępne produkty świetnie prezentują się w kuchni. Firma stara się podążać z duchem czasu, dlatego ciągle udoskonala swoją ofertę, wzbogacając ją o nowe funkcje stworzone z myślą o nowoczesnych metodach gotowania. Co więcej, w ofercie tej marki można znaleźć naczynia wyposażone w specjalną powłokę, która pozwala na gotowanie w niewielkiej ilości tłuszczu. Tym samym, niemiecka marka wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów.

Nasze propozycje:

Więcej o: