Wielofunkcyjne piekarniki Electrolux w świetnych cenach - najlepsza oferta

MT
29.07.2019 17:02
Piekarnik elektryczny to absolutny niezbędnik w każdej kuchni. Chociaż mogłoby się wydawać, że poszczególne modele niewiele się od siebie różnią to w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Dlatego też dziś przedstawiamy wielofunkcyjne piekarniki Electrolux, które znacząco wyróżniają się na rynku. Lista zalet jest naprawdę długa, a ceny pozytywnie zaskakują. Zobaczcie sami!

Piekarniki Electrolux - dlaczego warto je mieć?

Piekarniki marki Electrolux podbijają rynek.Piekarniki marki Electrolux podbijają rynek. Najlepsze piekarniki na rynku. fot. https://www.neonet.pl

Wybierając piekarnik do kuchni powinniśmy zwrócić uwagę na kilka ważnych elementów. Choć oczywiście wygląd również odgrywa ważną kwestię, to nie może przesłonić jego funkcjonalności. Przed zakupem należy zwrócić uwagę jego wyposażenie, specyfikację i dodatkowe funkcje.  Aby piekarnik spełniał nasze wymagania i ułatwiał pieczenie, warto sprawdzić liczbę automatycznych programów pieczenia,  pojemność, klasę energetyczną.

Najlepsze modele:

Co wyróżnia piekarniki Electrolux? 

  • Piekarnik ELECTROLUX EOE8P31X

Ten model piekarnika bez wątpienia można nazwać intuicyjnym. Nie dość, że piekarnik posiada aż 90 automatycznych programów to jeszcze jest wyposażony w wiele dodatkowych funkcji, które ułatwią codzienne pieczenie. Piekarnik seria 700 SenseCook  EOE8P31X jest wyposażony w termo sondę, która pozwala nadzorować proces pieczenia i automatycznie kończy go, gdy potrawa jest gotowa. Dodatkowo piekarnik posiada funkcję czyszczenia pyro litycznego, dzięki czemu łatwiej utrzymać piekarnik w czystości. Czytelny wyświetlacz i sterowanie dotykowe sprawia, że korzystanie z piekarnika jest nie tylko banalnie proste, ale także intuicyjne. Piekarnik jest przystosowany także dla osób, które potrzebują pomocy podczas gotowania. Ten model  jest wyposażony w AssistedCooking. Co to oznacza? Wystarczy wybrać potrawę, a piekarnik sam wybierze odpowiedni program i czas pieczenia, a po wszystkim automatycznie się wyłączy.

  • Piekarnik ELECTROLUX EZF5C50V SurroundCook

Piekarnik jest wyposażony w funkcję, które nie tylko ułatwiają pieczenie, ale także sprawiają, że potrawy smakują lepiej. Ten model posiada funkcję EvenCook, która równomiernie rozprowadza powietrze, dzięki czemu potrawa jest równomiernie wypieczona. Dodatkowo, piekarnik posiada funkcję termo obiegu oraz specjalną powłokę katalityczną. Oznacza to, że piekarnik samoczynnie czyści się w temperaturze 250 °C.

  • Piekarnik ELECTROLUX EOB8S31X SteamBoost

Wielofunkcyjny piekarnik parowy seria 800 SteamBoost  EOB8S31X jest wyposażony w trzy tryby dzia łania pary, dzięki której wydobywa się głębia smaku pieczonych potraw. Dodatkową zaletą tego modelu jest termo sonda, która kontroluje proces pieczenia. Piekarnik posiada również tryb szybkiego nagrzewania, który umożliwia rozgrzanie się nawet o 40% szybciej.  

Więcej o: