Flamingi we wnętrzach - najładniejsze różowe dodatki do domu

KK
06.08.2019 14:00
Jak ożywić mieszkanie i nadać mu nowego charakteru i subtelności? Piękne, kolorowe flamingi, a właściwie dodatki z ich motywem wprowadzą do domu iście egzotyczny klimat. Sprawdzą się niezależnie od pory roku, teraz podkreślą wakacyjną aurę, a jesienią i zimą przypomną o wakacyjnych wojażach! Wybraliśmy najładniejsze.

tSą subtelne i romantyczne. Flamingi stały się inspiracją dla twórców wnętrzarskich dodatków. To duże ptaki z charakterystycznie wygiętą szyją na kształt "S" i długimi nogami, którymi brodzą w ciepłych wodach oceanu. Największym zainteresowaniem wśród projektantów dodatków są flamingi o różowym kolorze. Te urocze ptaki kojarzą się z egzotyką, słońcem i doskonałym humorem.

Naczynia z motywem flamingówNaczynia z motywem flamingów Fot. shutterstock

Dodatki z motywem flaminga

Jak wprowadzić je do aranżacji? Za pomocą poszewek na poduszki, pościeli, fototapet, naklejek lub obrazów. Świetnie sprawdzą się lampy układając się w kształt flaminga lub klamerki do zdjęć z ptasim motywem - pasują one do nowoczesnych aranżacji. W kuchni warto postawić na kubki z motywem tukana lub flaminga, toppery na babeczki czy podkładki na stół lub obrus. Oryginalne dodatki zachwycą miłośników niebanalnych wnętrz.

Pamiętajmy, że dodatki z motywem flaminga,szczególnie tapeta to bardzo mocny akcent aranżacyjny. Warto wtedy nie dodawać innych flamingowych dodatków, by nie przytłoczyć wystroju wnętrza. Zachowajmy umiar!

Motyw flamingów przypomni o wakacjach i wprowadzi do wnętrz mnóstwo pozytywnej energii. Dodatki są niedrogie, a efekt aranżacyjny naprawdę niesamowity! Poniżej znajdziecie nasze propozycje.

Więcej o: