Philips Multigroom - wielofunkcyjny trymer dla mężczyzn

KK
02.08.2019 10:38
Każdy mężczyzna potrzebuje wielofunkcyjnego urządzenia do pielęgnacji brody, włosów i ciała. Takim będzie Multigroom od marki Philips. To idealny sprzęt dla mężczyzn ceniących sobie wiele możliwości zamkniętych w jednym urządzeniu oraz solidność wykonania.

Philips Multigroom - jaki jest?

Multigroom to urządzenie przeznaczone do działania w 3 strefach: do zastosowania na twarzy, głowie i ciele. Wyróżniamy 3 modele tego typu urządzenia: Multigroom 7000 (trymer 18 lub 12 w 1) oraz Multigroom 5000 (trymer 9w1). Wszystkie urządzenia z serii działają bezprzewodowo, a do pracy używa akumulatora, pozwalającego w zależności od modelu od 80 minut do prawe 5 godzin ciąglej pracy.

Philips MultigroomPhilips Multigroom Fot. Philips, materiały partnera

PHILIPS Multigroom MG7770/15- to najbardziej wytrzymały model tego urządzenia. Działa 5 godzin, ładowanie baterii trwa 2h. Trymer wraz z aż 18 nakładkami: do modelowania, regulowania brodu 5-7 mm, 2 nasadki do zarostu, 4 do włosów, 2 cieniujące oraz 2 do ciała, umieszczone są w poręcznym futerale, dzięki czemu multigroom zabierzesz ze sobą w podróż, żaden element się nie zgubi. Futerał jest zaprojektowany w ten sposób, że najczęściej używane nasadki są doskonale widoczne.

PHILIPS Multigroom 7000 MG7745/15 - model wyposażony w akumulator litowo-jonowy, godzina ładowania wystarczy na 3 godziny pracy ciągłej. Gumowe elementy zapewniają wygodne użytkowanie. Etui dołączone do multigroomera pomieści wszystkie nakładki.

PHILIPS Multigroom MG5730/15 - czas pracy to 80 minut, urządzenie oferuje jedno ustawienie długości strzyżenia owłosienia. Jest antypoślizgowy, a gumowy uchwyt zwiększa komfort użytkowania. Po zdjęciu nasadki nasadki, uzyskamy nienaganne krawędzie wokół brody, szyi i linii włosów lub przyciąć włosy na ciele do minimalnej długości.

Philips MultigroomPhilips Multigroom Fot. Philips, materiały partnera

Multigroom - cechy

  • DualCut - technologia, dzięki której trymer zapewnia maksymalną precyzję dzięki dwustronnie ostrzonym elementom tnącym.
  • Wytrzymała bateria - dzięki litowo-jonowemu akumulatorowi po naładowaniu Multigroom działa przez około 5 godzin. Pełne ładowanie trwa około 2 godziny. 5 minut ładowania pozwala na jedno pełne przycięcie brody.
  • Ergonomiczność i trwałość - trymer Multigroom został wykonany z wysokiej jakości stali szlachetnej. Gumowe elementy pozwalają na wygodniejsze i bezpieczniejsze użytkowanie. Dzięki temu w szybki i łatwy sposób przystrzyżesz włosy bez ryzyka skaleczenia się.
  • Wodoodporny - można go używać pod prysznicem i bez problemu myć pod bieżącą wodą.
  • Twardy futerał - nie zniszczy się w walizce podczas podróży.
Więcej o: