Kassel - akcesoria kuchenne o nowoczesnym designie

Każdy kucharz, niezależnie od tego czy jest profesjonalistą czy amatorem potrzebuje w kuchni niezbędnych akcesoriów: garnków, kompletu przyborów i naczyń, które ułatwią i usprawnią przygotowywanie posiłków. Przy ich wyborze warto zwrócić na jakość wykonania. Na uwagę zasługują akcesoria kuchenne od marki Kassel, które śą praktyczne, a jednocześnie o nowoczesnym designie!

Akcesoria Kassel - jakie są?

Akcesoria sygnowane logiem firmy Kessel, to najwyższej jakości akcesoria kuchenne. Powstają one z szerokiej gamy różnych materiałów. Starannie wykonane, z zachowaniem norm ekologicznych oraz technologicznych, stanowią świetne uzupełnienie kuchennego arsenału.

Akcesoria kuchenne marki KasselAkcesoria kuchenne marki Kassel Fot. brw, materiały partnera

W ofercie znajdziemy chlebaki, deski do krojenia, zestawy noży kuchennych, młynki, ociekacze do naczyń, garnki, czajniki, sosjerki, pojemniki na żywność oraz wiele innych. Wszystkie artykuły gospodarstwa domowego wykonywane są z drewna, szkła, plastiku lub stali nierdzewnej, dzięki czemu posłużą długie lata. Wszelkie możliwe kombinacje tychże materiałów w produktach marki Kassel sprawiają, że wpasują się one w wystrój każdej kuchni.

Najbardziej znany jest chlebak marki Kassel. Wyróżnia się on nowoczesnym wzornictwem oraz kolorystyką, a wysublimowany design nada niepowtarzalny charakter każdej kuchni. Miska chlebaka wykonana jest z melaminy z pudrem bambusowym, a deska zamykająca chlebak, będąca jednocześnie deską do krojenia, jest bambusowa.

Na uwagę zasługują też garnki Kassel, które są bardzo wytrzymałe, dzięki czemu posłużą przez długie lata. Prosta forma garnków i duże uchwyty ułatwiają użytkowanie i są funkcjonalne, łatwo je przenosić, a także dostępne w różnych pojemnościach. 

Firma Kassel cieszy się dużym uznaniem na zagranicznych rynkach. Od pewnego czasu jej produkty można kupić także w Polsce. Jeśli cenisz sobie funkcjonalność w kuchni zdecydowanie docenisz prezentowane akcesoria. Są poręczne, trwałe, o nowoczesnym, oryginalnym designie. Ceny również nie są wygórowane. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA