Śniadanie do łóżka - ze stolikiem śniadaniowym będzie wygodnie!

Marzy ci się śniadanie do łóżka, ale to zbyt kłopotliwe? Nic bardziej mylnego! Wszystko za sprawą stolika śniadaniowego! To estetyczny i pomysłowy gadżet na stabilnych nóżkach, świetnie sprawdzi się także w postaci prezentu na rocznicę ślubu czy parapetówkę. Wybraliśmy najładniejsze modele!

Któż z nas nie lubi jeść śniadania w łóżku? Pięknie przygotowany posiłek w weekendowy poranek to gwarancja udanego dnia! Największy problem pojawia się w momencie przyniesienia go do łóżka, a jeszcze większym wyzwaniem staje się wygodna konsumpcja śniadania, bez rozlania soku czy kawy, mnóstwa okruchów na pościeli, ważna jest tu stabilność i wygoda, której zwykła taca zdecydowanie nie jest w stanie nam zapewnić.

Stolik śniadaniowyStolik śniadaniowy Fot. Homebook, materiały partnera

Najlepszym sposobem na zaaranżowanie śniadania w łóżku, z okazji urodzin, imienin, rocznicy ślubu lub zwyczajnie dla przyjemności ukochanej osoby jest zakup stolika śniadaniowego. Rozkładane nóżki pozwolą wygodnie rozstawić go na pościeli, a po skończonym śniadaniu złożyć go i schować do szafki. Stolik jest wygodny i lekki, można go swobodnie przenosić, bez problemu zmieszczą się przy nim dwie osoby.

Stolik ma podniesione brzegi, dzięki czemu nawet w przypadku rozlania napoju, nie zalejemy pościeli - praktycznie i wygodnie!

Stolik śniadaniowyStolik śniadaniowy Fot. crazyshop, materiały partnera, kolaż czterykaty

Najlepiej sprawdzą się modele wykonane z drewna sosnowego, są lekkie, wygodne i stosunkowo niedrogie. Dobrej jakości stolik kupimy już za mniej niż 130 złotych, wybraliśmy dla Was najładniejsze modele. Sprawdzą się one także jako element dekoracyjny, pomalowane na pastelowy kolor lakierem wodnym: błękitnym, białym, szarym doskonale sprawdzą się w każdym wnętrzu.

Stolik śniadaniowy doskonale sprawdzi się, jako prezent na parapetówkę, prezent ślubny lub z okazji rocznicy ślubu. Polecamy modele z możliwością laserowego grawerowania! Będzie to oryginalny prezent, który stanie się wspaniałą pamiątką!

Więcej o: