Junn - nowe żaluzje o szerokim zakresie sterowania

KK
26.08.2019 09:03
Uwielbiamy słońce, jednak czasami przeszkadza nam ono w mieszkaniu: rano budzi o zbyt wczesnej porze, nagrzewa wnętrze mieszkania podczas upałów i odbija się w ekranie telewizora czy laptopa utrudniając widzenie. Mamy świetne rozwiązanie - nowoczesne żaluzje aluminiowe Junn, które zaskoczą Was szerokim zakresem sterowania.

Jak osłonić mieszkanie przed słońcem?

Wybierając osłony okienne wybrać rozwiązanie oferujące szeroki zakres sterowania. W takiej roli doskonale sprawdzą się nowoczesne żaluzje aluminiowe Juun, które poza obrotem lamel zapewniają możliwość dwukierunkowej obsługi. W ten sposób chronią wnętrze przed intensywnym słońcem, jednak nie pozbawiają pomieszczenia naturalnego światła, które jest najzdrowsze dla naszego wzroku i niezbędne do dobrego samopoczucia.

Wygodna obsługa w zasięgu ręki

W żaluzji aluminiowej Juun, sterowanie odbywa się przy pomocy dwóch ruchomych wałków (górnego i dolnego), dzięki którym możemy przesłonić dowolny fragment okna. Jeśli słońce utrudnia widzenie, na przykład w pokoju ucznia, przeszkadza podczas nauki możemy ustawić żaluzję w górnej, środkowej lub dolnej pozycji, zależnie od kąta padania promieni słonecznych. W ten sposób osłonimy jedynie wybraną część pokoju, nie powodując efektu zaciemnienia. Rewelacja, prawda?

Nowoczesne żaluzje JunnNowoczesne żaluzje Junn Fot. anwis, materiały partnera

Dodatkowo możemy regulować nachylenie lamel przy pomocy poręcznego uchwytu zlokalizowanego na górnym wałku sterującym. Przekręcając go do dołu lub do góry decydujemy, ile światła przepuścimy przez osłonę. Dzięki temu Juun zapewni nam równowagę pomiędzy prywatnością a oświetleniem wnętrza. To niezwykle praktyczne rozwiązanie, które pomoże nam stworzyć przestrzeń idealną do nauki, zabawy i odpoczynku.

Żaluzje aluminiowe - wybierz swój kolor!

Chcesz udekorować wnętrze, osłonić go nieco przed słońcem, a jednocześnie urządzić ciekawą i inspirującą przestrzeń? Trafiłeś idealnie! Dzięki kolekcji Junn możemy wybrać własną kompozycję kolorów. W ofercie żaluzji aluminiowej znajdziemy 8 podstawowych kolorów wałków oraz uchwytów sterujących, a także około 100 kolorów aluminiowych taśm o szerokości 25 mm.

Wśród nich dostępna jest szeroka paleta barw: delikatnych i neutralnych (wpływające na koncentrację), jak również tych bardziej nasyconych, takich jak pomarańczowy, żółty, czy zielony, które pomagają w szybszym przyswajaniu wiedzy. Fajnym pomysłem na przesłonięcie okna może okazać się ich połączenie. Z łatwością dopasujemy subtelne kolory wałków sterujących z wyrazistymi odcieniami lamel. I na odwrót.

Pokój nastolatka z żaluzjami JunnPokój nastolatka z żaluzjami Junn Fot. anwis, materiały partnera

Możemy także skomponować żaluzję z lameli w kilku kolorach. Aluminiowe taśmy ułożone zgodnie z wybranym przez nas schematem mogą utworzyć w oknie, np. motyw tęczy. Całość, pomimo sporej rozpiętości w tonach, pozostanie harmonijna i elegancka.

Sterowanie i montaż żaluzji - sprawdzą się wszędzie

Co ciekawe, żaluzja aluminiowa Juun nie posiada zewnętrznych elementów sterujących! Pozwala to zachować bezpieczeństwo nawet w przypadku maluchów, dzięki czemu żaluzja świetnie sprawdzi się w pokoju małego dziecka.

Żaluzje Juun mają uniwersalny wieszak kątowy, dzięki czemu bez problemu zamontujemy ją do listew przyszybowych (w świetle okna), jak i do profili okiennych. Możemy również wybrać bezinwazyjne uchwyty nakładane na ramę okna. W ten sposób unikniemy konieczności wiercenia otworów. Co ważne, żaluzja nie ogranicza możliwości operowania skrzydłem okiennym. Bez problemu możemy uchylać i otwierać okno, co zapewni nam łatwe wietrzenie pomieszczenia i mycie szyb.

Pamiętajmy, że osłona okien powinna być jak najbardziej funkcjonalna. Warto dopasować ją do dekoracji wnętrza pod względem kolorystycznym. 

Więcej o: