Depilatory damskie do 399 zł - top produkty [wybór redakcji]

Zależy Ci na gładkiej skórze? Nienawidzisz maszynek, skaleczeń i szukać trwałego, a jednocześnie ekonomicznego rozwiązania do golenia ciała? Kup depilator. Sprawdziliśmy jak wybrać idealny i znaleźliśmy dla Was top modele za mniej niż 399 złotych.

Wydaje Ci się, że podczas depilacji urządzeniem będziesz płakać z bólu? Nic bardziej mylnego! Pod warunkiem, że wybierzesz urządzenie, które zniweluje nieprzyjemny ból.

Depilator to doskonałe urządzenie, które raz na zawsze pozwoli Ci się pożegnać z jednorazowymi maszynkami, piankami do golenia czy żelami. Zapewni ekonomiczne pozbywanie się włosków z każdej partii ciała. Dzięki depilatorowi skóra postanie gładka od 2 do 4 tygodni, a dodatkowo po każdej depilacji włoski stają się słabsze i cieńsze.

Kategoria depilatory rozwija się bardzo szybko. Producenci prześcigają się w ofertach, stosując coraz bardziej innowacyjne rozwiązania, by klienci chętniej po nie sięgali.

DepilatorDepilator Fot. shutterstock

Jak wybrać depilator?

Podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę przy zakupie.

 • Rodzaj głowicy – wyróżniamy 2 rodzaje: zbudowane z pęset lub z dysków. Depilatory z ruchomą głowicą pęsety jest idealny do golenia rzadkich włosków. Modele mogą mieć od 18 do 40 par pęset. Warto pamiętać, że większa ilość pęset gwarantuje szybszą i dokładniejszą depilację.
  Depilatory z dyskiem mają możliwość złapania więcej włosków jednocześnie, są szybkie i dokładne. Dyski mogą być metalowe (może to powodować alergię) lub ceramiczne (bezpieczne dla skóry).

Warto wybierać modele z wyprofilowaną lub ruchomą głowicą, ułatwi to przesuwanie urządzenia po skórze i dotarcie do włosków, które rosną pod różnym kątem.

 • Zasilanie – depilatory mogą być zasilane sieciowo, akumulatorowo lub sieciowo-akumulatorowo. Wybierając model akumulatorowy koniecznie zwróć uwagę na czas pracy baterii (optymalnie jest to 30-40 minut) i szybkość ładowania.
 • Prędkość pracy – regulacja prędkości to jedna z najważniejszych kwestii, dzięki niej dopasujesz prędkość do rodzaju włosków i stopnia odczuwania bólu. Najczęściej spotykana jest 2-stopniowa regulacja.
  Większa szybkość obrotu gwarantuje dokładność i poradzi sobie nawet z grubymi włoskami, a wolniejsze obroty pomogą uniknąć podrażnień.

DepilatorDepilator Fot. shutterstock

Depilator – zalety

 • gwarancja gładkości do 3-4 tygodni
 • usuwają włoski z cebulką, dzięki czemu odrastają one wolnej, są cieńsze i bardziej miękkie
 • precyzja - urządzenie wychwytuje nawet najdrobniejsze włoski o 0,5 mm długości
 • im dłużej używasz depilatora, tym początkowy dyskomfort jest mniej odczuwalny
 • szeroki wybór nasadek depilatora pozwala na stosowanie go na niemal każdej partii ciała
 • w przypadku skóry wrażliwej doskonale sprawdzi się opcja depilacji na mokro
 • niektóre modele wyposażone są w system do masażu, co zwiększa komfort podczas depilacji.
Więcej o: