HOP Design - polska marka, najwyższa jakość

KK
05.09.2019 14:00
HOP Design to polska marka, dla której najważniejsze są nowoczesne projekty i precyzyjne wykonanie, w taki sposób, by klient czuł się wyjątkowy. Pracowania firmy to niesamowite miejsce, to właśnie tam artystyczne wizje spotykają się z użytecznością. Marka do swoich projektów wykorzystuje jedynie naturalne, szlachetne materiały - dobre, bo polskie! Warto sprawdzić, co HOP Design ma swojej ofercie.

Dom to miejsce wyjątkowe, musisz czuć się w nim wyjątkowo, swobodnie, wygodnie, a jednocześnie mieć poczucie, że jest to najpiękniejsze miejsce na ziemi. Obecnie konsumenci cenią sobie minimalizm, użyteczność, komfort i właśnie takie są produkty marki HOP Design.

HOP Design – polska marka

Markę HOP Design tworzą Kinga Chmielarz i Konrad Hulak, ona pochodzi z branży kreatywnej, on z marketingu i sprzedaży. Postanowili połączyć swoje zainteresowania i doświadczenia tworząc nową markę. Jakie było założenie? Twórcom zależało, by każdy produkt powstawał z myślą o zaspokojeniu wysokich wymagań klientów, trwałości produktów i komforcie użytkowania.

W ofercie HOP Design znajdziemy lampy wiszące oraz stojące, plakaty, tekstylia, takie jak komplety pościeli oraz ręczniki. Wszystkie przedmioty cechuje minimalizm. Lampy tworzone są z toczonego bukowego drewna, a tekstylia wykonane są ze 100% naturalnych materiałów, co w dobie ekologii, klienci niezwykle sobie cenią.

HOP DesignHOP Design Fot. HOP Design, materiały producenta

Nasze serca szczególnie podbiły komplety pościeli, które szyte są z czystej bawełny, o podwyższonej gramaturze. Cechuje je niezwykła trwałość, odporność na przetarcia i łatwość pielęgnacji. Każdy materiał ma solidne wykończenie, mocne nici oraz trwały zamek. Każdy komplet pościeli zapakowany jest w ekologiczny bawełniany worek, który później z pewnością przyda się na drobiazgi.

HOP Design nie jest wszystkim dobrze znaną marką, jednak już zbiera nagrody. W 2015 roku zdobyła nagrodę w konkursie Łódź Design Festiwal. Marka doceniona została również na wystawie Polish Proven Design oraz Warmia Mazury Design Festival. Właściciele firmy mają ambitne plany – chcą, by dobre polskie produkty znane były w Europie i na świecie. Sukces odnieśli już w Holandii, Belgii oraz Francji.

Minimalistyczne, piękne produkty marki kupić można w ich sklepie internetowym, polskich i zagranicznych portalach, a także u nas!

Pościel perkalowa od HOP DesignPościel perkalowa od HOP Design Fot. Kamil A. Krajewski, HOP Design, materiały producenta

Więcej o: