Zestawy naczyń dla dzieci od Silly Design

Nowy rok szkolny to nowe wyzwania, szczególnie w życiu dzieci. Wszyscy wiemy, jak trudno czasami namówić maluchy do jedzenia, rano, kiedy nie chcą wstać lub iść do szkoły. Znaleźliśmy coś pięknego - zestawy naczyń dla dzieci od marki Silly Design. Według nas są rewelacyjne!

Twój maluch jest niejadkiem i szukasz sposobu, by zachęcić go do jedzenia posiłków? Zbliżają się urodziny, a Ty lub ktoś z rodziny szukacie praktycznego prezentu? Czasami zamiast zabawki warto wybrać coś praktycznego, a jednocześnie ładnego. Mamy prezent idealny -komplet naczyń z uroczymi zwierzakami - taki upominek wywoła radość na twarzy malucha. Pamiętajmy, że dzieci są wzrokowcami, wybierają to co wydaje im się atrakcyjne, dlatego posiłki z kolorowych, designerskich naczyń będą znikały w mgnieniu oka.

Talerz Uśmiechnięta MałpkaTalerz Uśmiechnięta Małpka Fot. empik, materiały partnera

Twórcy Silly Design puścili wodze fantazji i stworzyli naczynia o oryginalnym designie. Powierzchnie naczyń zdobią urocze liski, sówki, pingwiny, krokodyle, wiewiórki czy misie. W ofercie na pewno znajdziecie motyw lubianego przez dziecko zwierzaka. 

Zestawy tworzone są z kilku elementów. Najczęściej jest to kubek o pojemności 300 ml, miseczka, talerzyk, czasami też łyżeczka. Całość zapakowana jest w blaszaną walizkę, dzięki czemu doskonale nadaje się na prezent. Walizka przyda się później do przechowywania drobiazgów.

Naczynia Silly Design są atestowane, bezpieczne zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, dodatkowo wykonane z ogromną starannością. Unikatowy wygląd naczyń marki Silly Design pozwala nadać posiłkom nowego charakteru. Są praktyczne, a jednocześnie dekoracyjne.

Zestaw naczyń dla dzieci z motywem MisiaZestaw naczyń dla dzieci z motywem Misia Fot. empik, materiały partnera

Farba użyta podczas produkcji naczyń jest nieszkodliwa i w pełni bezpieczna. Naczynia nadają się do używania w mikrofalówce, można również myć bezpiecznie w zmywarce –elementy graficzne są trwale i nie ścierają się. 

Talerze Silly DesignTalerze Silly Design Fot. empik, materiały partnera, kolaż czterykąty

Więcej o: