HIT: personalizowane etykiety na alkohol

KK
16.09.2019 11:31
Wybierasz się na parapetówkę, urodziny, imieniny czy imprezę rocznicową? Nie masz pomysłu na prezent? Uniwersalnym prezentem jest butelka dobrego alkoholu. Jeśli myślisz, że to zbyt banalny pomysł, mamy sposób, by go uatrakcyjnić - personalizowaną etykietę! Zamówisz ją z dowolnym wzorem, niezależnie od okazji!

Etykiety personalizowane

Szukasz wyjątkowego alkoholu na imprezę? Wybierasz się w gości i potrzebujesz drobiazgu dla gospodarza? A może organizujesz wesele i chcesz zaskoczyć swoich gości? Świetnym pomysłem jest alkohol z personalizowaną etykietą. Personalizacja to jeden z najnowszych trendów w produkcji etykiet - można zaproponować zarówno nazwę produktu jak i grafikę. Na coraz większą skalę produkowane są w Polsce etykiety okolicznościowe z okazji imienin, urodzin, rocznicy, wesela, wieczoru panieńskiego czy kawalerskiego, etykiety z podziękowaniem, a nawet z prośbą o zostanie świadkiem.

Wino personalizowaneWino personalizowane Fot. crazyshop, materiały partnera

Bez problemu możemy zamówić personalizowaną etykietę na butelkę wina, piwa, szampana czy wódki. Dzięki cyfrowej technologii druku możliwe jest zrealizowanie niemal każdego zlecenia w krótkim czasie. Detale mają znaczenie! Etykieta ze zdjęciem, imieniem, zabawną dedykacją czy grafiką wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego i stanie się ozdobą alkoholowego barku nie tylko u miłośników trunków. Butelka, nawet już opróżniona, będzie stanowiła miłą pamiątkę.

Zamówiona etykieta drukowana jest na specjalnym papierze samoprzylepnym wysokiej jakości. Produkt jest gotowy do samodzielnego umieszczenia na butelce, a oklejanie jest szybkie, wygodne i banalnie proste.

Personalizowana etykieta na alkoholPersonalizowana etykieta na alkohol Fot. crazyshop, materiały partnera, kolaż czterykąty

Więcej o: