Joseph Joseph - designerskie akcesoria kuchenne angielskiej marki

W każdej kuchni nie może zabraknąć akcesoriów do gotowania. Joseph Joseph króluje na rynku od 2003 roku. Markę założyło dwóch braci. Ich przedmioty są niebanalne, designerskie, kolorowe. Zobaczcie sami, zdecydowanie odmienią aranżację Waszych kuchni, a jednocześnie są praktyczne!

Marka braci Joseph - od czego się zaczęło?

Bracia Antony i Richard Joseph dorastali w rodzinie, która uwielbiała projektować, tworzyć nowe przedmioty. Młodzi chłopcy większość czasu spędzali w domowym warsztacie, rozwijali umiejętności, które przerodziły się w pasję. Już w czasie studiów bracia pracowali, jako designerzy produktów. W 2003 roku wpadli na pomysł - akcesoria kuchenne powinny być ładne, nietypowe i jak najbardziej praktyczne, tak, by pomagały wykonywać czynności w kuchni. Początkowo firma działała skromnie, obecnie akcesoria Joseph Joseph sprzedawane są w ponad 100 krajach na całym świecie.

Akcesoria kuchenne Joseph JosephAkcesoria kuchenne Joseph Joseph Fot. printerest

Joseph Joseph - co ją wyróżnia?

Marka Joseph Joseph uznawana jest, jako jeden z najlepszych producentów akcesoriów kuchennych. Ich przedmioty charakteryzuje nowoczesny design, precyzyjne wykonanie oraz niesamowita funkcjonalność. Nic więc dziwnego, że akcesoria angielskich braci kupują ludzie na całym świecie.

Wybór jest ogromny.W ofercie znajdziecie przedmioty, które ułatwią przygotowywanie posiłków: miski, łyżki, deski do krojenia, pudełka, sitka, miarki, wyciskacze, obieraczki i wiele innych.

Joseph JosephJoseph Joseph Fot. mat. producenta

Dzięki akcesoriom przestrzeń kuchenna będzie zorganizowana - pomogą w tym organizery, wkłady do zlewu czy szuflady. Akcesoria Joseph Joseph, takie jak szczotki i szczoteczki do sztućców, pomogą zadbać też o czystość.

Produkty tej angielskiej marki pasują do kuchni w wielu stylach. Akcesoria dostępne są w bieli, szarościach, czerni, żółci, w kolorze limonki i fuksji.

Stopniowo w ofercie zaczęły pojawiać się także nowoczesne akcesoria łazienkowe oraz artykuły do utrzymania domu w czystości: worki, filtry, szczotki.

Akcesoria Joseph Joseph łączą dobrze przemyślaną funkcjonalność z nowoczesną formą! Niebanalne kształty, oryginalny design i kolorowe modele staną się hitem w każdej kuchni.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.