Must have każdego zwierzaka - akcesoria dla psów i kotów z Lidla

Decydując się na czworonożnego członka rodziny mamy obowiązek zapewnić mu komfortowe życie i niezbędne akcesoria, by pupil był szczęśliwy. Supermarkety co jakiś czas oferują akcesoria dla zwierzaków okazyjnych cenach. Zrobiliśmy przegląd przedmiotów z aktualnej oferty Lidla.

Smycz - must have każdego właściciela psa

Smycz dla psaSmycz dla psa Fot. lidl, materiały partnera, kolaż czterykąty

Każdy właściciel psa wie, że smycz powinna być jednym z pierwszych zakupów dla czworonożnego pupila. Jest obowiązkowym elementem wyposażenia, przyda się podczas spacerów, wyjść do weterynarza, choć pies ma prawo pobiegać luzem, warto by umiał chodzić na smyczy. 

W ofercie sieci sklepów Lidl znaleźliśmy automatyczną smycz o długości 5 metrów, to wystarczająco dla psa dużej rasy. Smycz jest automatycznie rozwijana i zwijana z blokadą doraźnego zatrzymania i całkowitej blokadzie na całej długości. Ergonomiczny uchwyt z miękką wkładką podnosi właścicielowi komfort trzymania smyczy. Dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych oraz dwóch rozmiarach: do 35kg oraz 20kg wagi. Jeśli lubisz biegać i zabierasz psa ze sobą warto kupić smycz sportową lub smycz do biegania, wyposażoną w elementy odblaskowe, które zwiększą bezpieczeństwo po zmroku. 

Drapak dla kota

Drapak dla kotaDrapak dla kota Fot. lidl, materiały partnera, kolaż czterykąty

Masz kota? Boisz się odrapanych mebli, drzwi i pozaciąganych firanek czy zasłon? Zainwestuj w drapak dla swojego pupila. Drapak dla kota zapewni mu przyjemność zabawy, drapania, ostrzenia pazurków, wspinania, odpoczynku, czyli wszystko to co puchaty przyjaciel lubi najbardziej. Tuby owinięte są wysokiej jakości wytrzymałym sizalem, nie ulegną szybkiemu zniszczeniu, a podstawa, domek, budka czy legowisko pokryte są mięciutkim materiałem, na którym kocur będzie mógł oddać się błogiemu lenistwu.

Budka dla kotaBudka dla kota Fot. lidl, materiały partnera

Kuweta i transporter

To kolejne potrzebne akcesoria dla kotów. Kuweta z pokrywą zamykaną na zatrzaski z filtrem z węgla aktywnego, zapewni ochronę przed nieprzyjemnymi zapachami. W zestawie znajdziecie także łopatkę, którą szybko i bez problemu posprzątacie kocią kuwetę.

Posiadanie transportera docenicie szczególnie, gdy konieczna będzie wyprawa do weterynarza lub zabieracie ze sobą kota lub małego pieska w podróż. Drzwiczki z siatki zamykane są czteropunktowo, a pokrywa ma duże szczeliny wentylacyjne. Transportera w tak niskiej cenie i dobrej jakości nie znajdziesz nigdzie indziej. Kosztuje niecałe 50 zł!

Akcesoria dla zwierzaków

Mata ochronnaMata ochronna Fot. lidl, materiały partnera

W ofercie Lidla znajdzie także miski dla swoich pupili, wykonane ze stali szlachetnej, z antypoślizgowym spodem, dzięki czemu pupil nie będzie musiał ganiać miski podczas pałaszowania ulubionych posiłków. Warto również kupić matę, która ochroni podłogę przed zachlapaniem wodą czy rozsypanym jedzeniem. Z kolei mata ochronna na siedzenie to skuteczna ochrona przed sierścią, zabrudzeniami i wilgocią. Podczas lata przyda się również mata chłodząca, która chłodzi, dzięki kontaktowi z ciałem przez kilka godzin, można używać jej w domu, w samochodzie, na zewnątrz.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.