Modne zegary ścienne - wybraliśmy najchętniej kupowane modele

KK
08.10.2019 14:30
Kiedy chcemy sprawdzić godzinę, najczęściej zerkamy na ekran naszego smartfona, jednak w każdym mieszkaniu powinien znaleźć się tradycyjny zegar ścienny. Patrząc na poruszające się wskazówki można mieć wrażenie, że czas płynie nieco wolniej. Oprócz tego zegar będzie świetną dekoracją. Wybraliśmy najmodniejsze modele zegarów z polskich sklepów.

Szczęśliwi czasu nie liczą, ale warto mieć w domu zegar! W aranżacji mieszkania każdy szczegół ma znaczenie. Najmniejsze drobiazgi budują klimat wnętrza, nadają mu charakter i styl. Warto postawić na oryginalny model.

Choć technologia poszła naprzód, tradycyjne zegary ciągle są obecne w naszym życiu. Każdy dzień rozpoczyna dźwięk budzika: czy to starego nakręcanego, czy radiobudzika czy budzika ze smartfona. Niektórzy mają w domu zegar, które punktualnie o godzinie 12 zaczyna bić. Praktycznie w każdym pomieszczeniu w mieszkaniu znajduje się jakiś czasomierz, co ułatwia nam funkcjonowanie i pozwala na kontrolę planu dnia.

Zarówno zegar ścienny jak i stojący może stanowić świetną dekorację. Elegancki model w salonie dopełni aranżację i pięknie będzie się prezentował ustawiony na komodzie lub zawieszony nad kominkiem.

Zegar w stylu loftZegar w stylu loft Fot. Homebook, materiały partnera

Zegary w stylu loft

We wnętrzach loftowych sprawdzi się stary fabryczny model z metalowymi lub betonowymi elementami, który podkreśli surowy charakter pomieszczenia. Będzie doskonale się prezentował!

Zegary nowoczesne

Najmodniejsze zegary do mieszkania.Najmodniejsze zegary do mieszkania. Zegar ścienne w świetnych cenach. fot. Homebook

Fanom minimalizmu polecamy zegary bez tarczy. Do najmodniejszych modeli zaliczamy te z niebanalnych materiałów. Świetnie sprawdzą się zegary z betonu, metalu, a nawet z papieru! Wskazówki zegarów mogą zaskakiwać kolorami lub formą. Im bardziej oryginalne, tym bardziej efektowna dekoracja na ścianie.

Zegary, które sprawdzą się w kuchni

Zegar w kuchni odgrywa bardzo ważną rolę. Jego głównym zadaniem jest prawidłowe pokazywanie czasu, co przydaje się podczas przygotowywania potraw, pieczenia ciast. Wybór modelu warto uzależnić od charakteru pomieszczenia - nie powinien się on gryźć z kuchenną aranżacją. Zegar z kulinarnym motywem ozdobi pustą ścianę i podkreśli charakter miejsca.

Więcej o: