Crazyshop zaskakuje - personalizowane akcesoria dla zwierzaków

W październiku obchodziliśmy Światowy Dzień Zwierząt, warto z tej okazji zadbać o swojego czworonożnego przyjaciela. Tym razem wzięliśmy pod lupę ofertę sklepu Crazyshop, który zaskakuje i wprowadza do sprzedaży akcesoria dla zwierzaków. Co tam znajdziemy? Nie zabrakło też czegoś dla właścicieli!

Legowisko - bez niego ani rusz!

Legowisko dla pupilaLegowisko dla pupila Fot. crazyshop, materiały partnera

Legowisko dla pupila to postawa w wyprawce, jeśli decydujemy się na zwierzaka w mieszkaniu. Każdy powinien mieć swój kąt. Pupil powinien mieć zagwarantowany komfortowy wypoczynek i własny kąt, w który będzie czuł się bezpiecznie i spokojnie odpocząć. Warto pamiętać, by nie ustawiać legowiska w przedpokoju, który jest w domu ciągiem komunikacyjnym, znajdźmy pupilowi cichy kącik i ustawmy miękkie legowisko. Wybierajmy legowiska z trwałych materiałów, odpornych na pocieranie pazurami zwierzaka i wodoodpornych, te zdecydowanie najdłużej posłużą.

Miski dla pupila

Personalizowane miski dla pupilaPersonalizowane miski dla pupila Fot. crazyshop, materiały partnera

Odpowiednio podane jedzenie smakuje zdecydowanie lepiej, tyczy się to nie tylko ludzi, ale też i zwierząt. Miski dla pupila to zdecydowanie produkt must have, warto więc kupić swojemu czworonożnemu pupilowi miski, z których ze smakiem spałaszuje cały przygotowany posiłek. Spersonalizowany stojak na miski podkreśli wyjątkowość Twojego zwierzaka i będzie się doskonale prezentować.

Jedzenie dla pupila wymaga również odpowiedniego przechowywania. Otwarta karma szybko wietrzeje, traci walory zapachowe i robi się zdecydowanie twardsza, a przez co mniej atrakcyjna dla zwierzaka. Jeśli produkt nie pachnie, piesek czy kotek nie będzie tak zainteresowany jej zjedzeniem, jak pokarmem ze świeżo napoczętej paczki, warto kupić szczelną metalową puszkę do przechowywania pokarmu. 

Wybierasz się do sklepu zoologicznego? Raz na jakiś czas robisz większe zapasy jedzenia dla swojego pupila? Pojemna, bawełniana torba na zakupy zdecydowanie się przyda! Będzie wygodnie. Torba sprawdzi się także do noszenia innych bibelotów i nie pozwoli zapomnieć o ukochanym zwierzaku ani na chwilę.

Zawieszka do obroży

Zawieszka do obrożyZawieszka do obroży Fot. crazyshop, materiały partnera, kolaż czterykąty

Zawieszka do obroży to drobiazg, który zdecydowanie może się przydać. Adresówka daje każdemu właścicielowi więcej pewność co do tego, że jego psi przyjaciel nie zaginie, w razie przykrej sytuacji pozwoli szybko zorientować się znalazcy do kogo należy pupil. Zapinka nie uwiera zwierzaka w szyję, za to jej srebrzysty błysk przysparza urody każdemu pupilowi. Na niej wygrawerować możemy imię psa czy kota, numer telefonu do właściciela lub adres.

Plakaty personalizowane

Plakat personalizowanyPlakat personalizowany Fot. crazyshop, materiały partnera

Zwierzaki to cudowne stworzenia, obdarzają właściciela bezgraniczna miłością, cieszą się z jego powrotu do domu, pocieszają obecnością. Każdy prawdziwy miłośnik zwierząt na pewno ma w swoim mieszkaniu mnóstwo zdjęć pupila, doskonale sprawdzi się także spersonalizowany plakat. 

Coś dla właściciela

Kubek kociarza i bidon dla miłośnika psówKubek kociarza i bidon dla miłośnika psów Fot. crazyshop, materiały partnera, kolaż czterykąty

Crazyshop nie zapomina o właścicielach czworonogów, dlatego w ofercie sklepu znajdziemy praktyczne, personalizowane notatniki ze zdjęciami zwierzaków, zabawnymi sentencjami. Do kompletu dokupić można stylowy kubek, który sprawdzi się w domu i w biurze, a bidon ze zdjęciem doskonale sprawdzi się na ciepły napój dla dziecka do szkoły!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.