Trend: nowoczesne zegary na szkle

Sposób na dekorację wnętrza? Nowoczesny zegar ścienny. Wybraliśmy najczęściej kupowane modele z polskich sklepów. To dodatki, które zdecydowanie podkreślą charakter każdej aranżacji!

Zegary – wybierz model do swojego mieszkania

W sklepach znajdziemy całą gamę różnego typu zegarów - różnią się one stylem, materiałem z którego zostały wykonane, ceną. Do najpopularniejszych zaliczamy zegary drewniane, które ocieplają aranżację, zegary w stylu retro, które nadają świetny klimat oraz zegary awangardowe, które zaskakują formą. Jaki zegar sprawdzi się we wnętrzu nowoczesnym? Na pewno szukasz czegoś wyjątkowego. W tym przypadku sprawdzi się ponadczasowa elegancja, jaką zapewni zegar szklany. Jest klasyczny, a jednocześnie nowoczesny i oryginalny, doskonale wpisuje się w najnowsze trendy wnętrzarskie i styl minimalistyczny.

Zegar szklany MarmurZegar szklany Marmur Fot. Homebook, materiały partnera

Choć szczęśliwi czasu nie liczą, zegar powinien znaleźć się w każdym mieszkaniu. Ciężko byłoby bez niego funkcjonować, jest praktycznym i ładnym gadżetem, który dekoruje mieszkanie.

Zegar szklany Kwiatowy WzórZegar szklany Kwiatowy Wzór Fot. Homebook, materiały partnera, kolaż czterykąty

Zegar na szkle

Zegar szklany to dekoracja designerska - podkreśli on charakter pomieszczenia, doda mu stylu i nowoczesności. Doskonale sprawdzi się w salonie, sypialni, jadalni, ale też w kuchni - wystarczy wybrać ciekawy motyw, odpowiedni do charakteru wnętrza. Warto podkreślić, że zegar ze szkła będzie odporny na wilgoć, dlatego obecność w kuchni pary wodnej nie będzie mu straszna.

Znajdziemy okrągłe, pionowe oraz poziome modele zegarów szklanych. Dostępna jest szeroka oferta nadruków, dzięki czemu każdy ma możliwość wybrania modelu, który spersonalizuje jego aranżację. Szklane zegary mają piękne barwy, ożywiają każdą ścianę, podkreślają detale. Producenci zaskakują pomysłowością!

Zegar Marokańska KoniczynaZegar Marokańska Koniczyna Fot. Homebook, materiały partnera

W kuchni świetnie sprawdzą się zegary na szkle ze zdjęciami owoców, warzyw, filiżanek z kawą czy herbatą. W salonie warto postawić na klasę samą w sobie - np. zegar imitujący marmur doda klasy i szyku. W sypialni można pokusić się o szklany zegar z pięknym pejzażem. Każdy znajdzie coś dla siebie, a prezentowane modele zegarów wcale nie są drogie!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.