Dzień dobry - oto świetne wycieraczki

Na pewno wiesz, jak uciążliwe zimą i jesienią jest błoto w wejściu do domu, które przynosimy na butach. Brud i wilgoć zanieczyszcza i niszczy podłogę w mieszkaniu, warto temu zapobiegać. Najlepiej sprawdzi się wycieraczka. Zobacz świetne modele, które dla was wybrałyśmy

Wycieraczka – czy potrzebna?

Lubisz mieć czysto w mieszkaniu? Zależy Ci na estetycznym wyglądzie podłogi? Jesienią i zimą, gdy na zewnątrz jest mokro przynosimy na butach mnóstwo błota, piasku, wody, zanieczyszczeń i zarazków. Podłoga ulega zniszczeniu, staje się matowa, a od nadmiaru wilgoci panele mogą zacząć się unosić. Zdecydowanie tego nie chcemy!

Przedpokój to wizytówka domu, świadczy o domownikach, a jak wiemy pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Ładna, nietypowa wycieraczka podkreśli charakter domu, wywoła uśmiech na twarzy już od samego wejścia, stanie się doskonałą dekoracją, a co najważniejsze – ochroni podłogę!

Jaką wycieraczkę wybrać?

Wyróżniamy 3 typy wycieraczek. Jej wybór powinien być uzależniony od miejsca, w którym chcemy ją położyć.

  • Wycieraczka z włókna kokosowego – doskonale chłonie wodę, sprawdzą się w domach jednorodzinnych i mieszkaniach w bloku, jako wycieraczki wewnętrzne. Wybór wzorów jest ogromny, największą popularnością cieszą się modele personalizowane, z napisami: imionami domowników, sentencjami, zabawnymi hasłami, kolorowymi motywami. Personalizowana wycieraczka będzie świetnym prezentem na parapetówkę!
  • Wycieraczka zewnętrzna to najlepszy wybór na zewnątrz, przed wejściem do budynku. Przypominają plaster miodu, dzięki czemu najlepiej zatrzymują zanieczyszczenia. Są wyjątkowo odporne na brud, wilgoć i warunki atmosferyczne.

Wycieraczka BRWWycieraczka BRW mat. pras. Partnera

  • Wycieraczka bawełniana to najlepszy model do utrzymania w czystości, można prać ją w pralce. Nie sprawdzi się niestety bezpośrednio w wejściu do domu. Model materiałowy posłuży jako dodatkowa ochrona dla podłogi w przedpokoju lub miejsce do ustawienia suchego już obuwia.

Więcej naszych propozycji znajdziesz poniżej:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.