Dzień dobry - oto świetne wycieraczki BRW

KK/WB
10.01.2020 16:05
Na pewno wiesz, jak uciążliwe zimą i jesienią jest błoto w wejściu do domu, które przynosimy na butach. Brud i wilgoć zanieczyszcza i niszczy podłogę w mieszkaniu, warto temu zapobiegać. Najlepiej sprawdzi się wycieraczka. Zobacz świetne modele od marki Black Red White.

Wycieraczka – czy potrzebna?

Lubisz mieć czysto w mieszkaniu? Zależy Ci na estetycznym wyglądzie podłogi? Jesienią i zimą, gdy na zewnątrz jest mokro przynosimy na butach mnóstwo błota, piasku, wody, zanieczyszczeń i zarazków. Podłoga ulega zniszczeniu, staje się matowa, a od nadmiaru wilgoci panele mogą zacząć się unosić. Zdecydowanie tego nie chcemy!

Przedpokój to wizytówka domu, świadczy o domownikach, a jak wiemy pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Ładna, nietypowa wycieraczka podkreśli charakter domu, wywoła uśmiech na twarzy już od samego wejścia, stanie się doskonałą dekoracją, a co najważniejsze – ochroni podłogę!

Wycieraczka 'Dzień dobry' z oferty Black Red WhiteWycieraczka 'Dzień dobry' z oferty Black Red White mat. pras. Partnera

Jaką wycieraczkę wybrać?

Wyróżniamy 3 typy wycieraczek. Jej wybór powinien być uzależniony od miejsca, w którym chcemy ją położyć.

 • Wycieraczka z włókna kokosowego – doskonale chłonie wodę, sprawdzą się w domach jednorodzinnych i mieszkaniach w bloku, jako wycieraczki wewnętrzne. Wybór wzorów jest ogromny, największą popularnością cieszą się modele personalizowane, z napisami: imionami domowników, sentencjami, zabawnymi hasłami, kolorowymi motywami. Personalizowana wycieraczka będzie świetnym prezentem na parapetówkę!

Wycieraczka 'Home' z oferty Black Red WhiteWycieraczka 'Home' z oferty Black Red White mat. pras. Partnera

 • Wycieraczka zewnętrzna to najlepszy wybór na zewnątrz, przed wejściem do budynku. Przypominają plaster miodu, dzięki czemu najlepiej zatrzymują zanieczyszczenia. Są wyjątkowo odporne na brud, wilgoć i warunki atmosferyczne.

Wycieraczka ze wzorem listków od Black Red WhiteWycieraczka ze wzorem listków od Black Red White mat. pras. Partnera

 • Wycieraczka bawełniana to najlepszy model do utrzymania w czystości, można prać ją w pralce. Nie sprawdzi się niestety bezpośrednio w wejściu do domu. Model materiałowy posłuży jako dodatkowa ochrona dla podłogi w przedpokoju lub miejsce do ustawienia suchego już obuwia.

Więcej naszych propozycji znajdziesz poniżej:

Więcej o:
Komentarze (8)
Zaloguj się
 • wycietytoja

  Oceniono 13 razy 9

  Kiedy test papieru toaletowego?

 • m.godwin

  Oceniono 7 razy 5

  Pewien kronopio wybudował sobie dom i według zwyczaju wmurował w progu wiele kafli, które albo kupił, albo nawet specjalnie kazał zrobić. Były one wmurowane tak, żeby można je było czytać po kolei. Na pierwszym było: Błogosławieni, którzy wstępują w te progi. Na drugim: Domek jest maty, za to serce wielkie. Na trzecim: Gość w dom, Bóg w dom. Na czwartym: Czym chata bogata, tym rada. Na piątym: Ten napis anuluje wszystkie poprzednie. Won, pętaku!

 • tpdlagier

  Oceniono 9 razy 5

  Hmmmm, a papier toaletowy ze zdjęciami ulubionych polityków?

 • anal_fa_beta

  Oceniono 3 razy 1

  Pluchę a gdzie ona jest ???

 • asyndrome

  0

  FRIENDS Welcome , FAMILY Fuck Off

 • tomasznowak1986

  Oceniono 36 razy -2

  jak bym zobaczył taki napis na wycieraczce " tu mieszka silna niezależna kobieta ".....to bym łukiem obchodził to miejsce ....takie durnoty świadczą tylko o poważnych zaburzeniach psychicznych ....manifestowanie własnego " JA " nawet na wycieraczce ....no właśnie o to można tylko wytrzeć sobie swoje buty z gó.wna po jej psie ...bo na pewno takie babsko mieszka z psem i tylko.........

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX