AdHoc - akcesoria kuchenne marki znanej na świecie

Kuchnia to miejsce wyjątkowe. Urządzając ją, warto zadbać o funkcjonalność i estetykę, co umili codzienne przygotowywanie posiłków. Gotowanie ułatwią akcesoria kuchenne - dziś wzięliśmy pod lupę akcesoria marki AdHoc. Produkty te są znane w 28 krajach na świecie.

AdHoc – co to za marka?

AdHoc to marka pochodząca z Niemiec, jej historia sięga 1995 roku. Popularność na świecie zyskała dzięki produkcji młynków do przypraw oraz zaparzaczy do herbaty. Teraz znana jest w 28 krajach na świecie, ciesząc się tam zaufaniem i zadowoleniem klientów. Twórcy marki, wykorzystując innowacyjne rozwiązania, projektują estetyczne, a jednocześnie funkcjonalne akcesoria kuchenne o niebanalnych formach.

Młynek do pieprzuMłynek do pieprzu Fot. okazje.info, materiały partnera

Akcesoria kuchenne muszą być praktyczne, a jeśli dodatkowo są ładne, gotowanie stanie się przyjemnością - polubią je nawet osoby, które wcześniej unikały tej czynności jak ognia. Producent zadbał, by każdy przedmiot z oferty był funkcjonalny i wykonany z największą precyzją. Wysoka jakość użytych do produkcji materiałów połączona z nowoczesnym designem daje gwarancję, że przedmioty posłużą wiele lat i nabiorą nowego znaczenia w kuchennej przestrzeni. Nawet najbardziej wymagający znajdą coś dla siebie.

AdHoc – z czego słynie?

Akcesoria kuchenne, choć często wyglądają niepozornie, odgrywają w kuchni ważną rolę. Z przedmiotami niemieckiej marki twoja kuchnia nabierze nowego charakteru. Marka AdHoc to lider w produkcji młynków do soli i pieprzu, zarówno elektrycznych jak i ręcznych. Warto podkreślić, że firma opatentowała system rozdrabniania PreciseCut, dzięki któremu precyzyjnie rozdrabnia się zioła i przyprawy. Stalowa tarcza wyposażona w nacinane laserowo ząbki tak przecina suszone zioła, że uwalniają one pełnię aromatu. Mechanizm tnący objęty jest trzydziestoletnią gwarancją.

AdHoc Zaparzacz do herbatyAdHoc Zaparzacz do herbaty Fot. okazje.info, materiały partnera

W ofercie znajdziemy karafki, korkociągi, akcesoria do wina, sałatek, a także kosze, patery i misy, które zaskakują nowoczesnym wyglądem i niepowtarzalnymi formami. Nie brakuje również moździerzy, wyciskaczy, zaparzaczy do herbaty, dzbanków, stojaków, kubków termicznych oraz sztućców. Wszystkie akcesoria marki AdHoc charakteryzuje wysoka jakość wykonania, elegancja, ale także korzystna cena. Warto dodać, że projekty przedmiotów powstają przy udziale szefów kuchni najlepszych europejskich restauracji.

Poniżej akcesoria wybrane przez redakcję

Podgrzewacz TutoPodgrzewacz Tuto Fot. okazje.info, materiały partnera

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.