House Doctor - skandynawski i przytulny

KK/DZ
07.11.2019 11:34
Urządzenie mieszkania to nie lada wyzwanie. Wnętrza powinny być estetyczne, piękne oraz przytulne - wszystkie te cechy mają ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Z potrzeby piękna powstała marka House Doctor - jej oferta potrafi zauroczyć, zobaczcie sami!

House Doctor - połączenie stylu skandynawskiego i industrialnego

House Doctor to marka istniejąca od 1999 roku. Została stworzona w Danii przez rodzeństwo: Rikke Juhl Jensen, Gitte Juhl Capel i Klaus Juhl Pedersen. Ich głowy pełne były niebanalnych pomysłów i funkcjonalnych rozwiązań, dzięki czemu marka od lat łączy miłośników stylu skandynawskiego i industrialnego w całej Europie. Sukces firmy tkwi w połączeniu pozornie niepasujących do siebie stylów wnętrzarskich.

Skandynawskie wnętrza kojarzą nam się z bielą, delikatnym beżem, jasnym drewnem. House Doctor pozwala na urozmaicenie aranżacji, nadanie jej nowego charakteru i delikatnego pazura. W jaki sposób? Stylistyka znana nam kilka lat temu powróciła w nowoczesnej odsłonie - proste i minimalistyczne wnętrza, meble i dodatki nabrały cieplejszych kolorów. Przedmioty House Doctor są unikalne, zwracają na siebie uwagę, a jednocześnie nie są krzykliwe – to klucz do sukcesu marki. Wnętrza stają się przytulne, nawiązują nieco do atmosfery bohemy. Tutaj nic nie musi do siebie na siłę pasować - stawiamy na miks, a jednocześnie na estetykę!

Meble House DoctorMeble House Doctor Fot. okazje.info, materiały partnera, kolaż czterykąty

Co w ofercie House Doctor?

Produkty marki House Doctor tworzone są wyłącznie z naturalnych materiałów. Producenci stawiają na szkło, ceramikę, drewno oraz tkaniny. Przedmioty cechuje doskonała jakość wykonania - ponieważ twórcy zwracają baczną uwagę na szczegóły, meble i dodatki są trwałe i posłużą na długie lata.

W ofercie znajdziemy wazony, dywany, lustra, nordyckie akcesoria kuchenne, nie brakuje również loftowych mebli w naturalnej kolorystyce, prostych, ale perfekcyjnie wykonanych.

Więcej o: