Girlanda: klimatyczne światło, które rozjaśni dom na święta

Blasku nigdy za dużo. Dlatego rozjaśniamy wnętrze na święta za pomocą girlandy. Oto różnorodne żarówki montowane na kablu.

W uzyskaniu klimatycznego, bożonarodzeniowego nastroju pomogą świetlne girlandy, które w magiczny sposób potrafią rozświetlić wnętrze. Zawieszone w odpowiednim miejscu, na oknie, stalowej konstrukcji schodów, ściennym organizerze, wokół ramy lustra lub położone swobodnie na parapecie, siedzisku, blacie tworzą w domu piękną grę światła, cienia i koloru i ładnie zdobią wnętrze. Dlatego są bardzo nastrojowym i pożądanym rodzajem oświetlenia nie tylko na święta, ale w całym okresie jesienno-zimowym. Kiedy zmrok zapada wcześnie, a nienajlepsza pogoda za oknem sprzyja dłuższym, wieczornym pobytom w domu.

Girlanda świetlna świetnie rozświetla wnętrzaGirlanda świetlna świetnie rozświetla wnętrza Fot. Madam Stoltz

Producenci oferują świetlne girlandy o różnej długości, w klimacie industrialnym, z czarną oprawą, jak również cotton balls – niewielkie żarówki osłonięte różnokolorowymi, bawełnianymi kulami. Wszystkie wyposażone w żarówki lub diody ledowe. Mogą być zasilane bateriami lub prądem.

Są też girlandy na cienkim drucie. To malutkie światełka z niewielkimi diodami LED, które dają się wyginać w każdy możliwy sposób. Ich wielką zaletą jest minimalistyczna forma. Nadają się więc do całorocznego wykorzystania, a nie tylko jako światła na święta.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.