Nowoczesne wzornictwo i design z rabatem do 67%! Poznaj markę wnętrzarską Kare Design

Natalia Szyperek
07.09.2020 14:00
Niemiecka firma Kare Design proponuje wszystko co jest potrzebne, aby wnętrze było funkcjonalne i przytulne: meble, oświetlenie oraz dodatki. Wnętrzarskie dodatki tej marki cechuje nie tylko nowoczesne wzornictwo i design, lecz również solidność wykonania i wysokiej klasy materiały użyte do ich stworzenia. Wszystko po to, aby służyły i cieszyły przez lata w niezmienionym wyglądzie!

Poznaj markę Kare Design. Rabaty do 67%

Kare DesignKare Design fot. zalando

Trudno sobie wyobrazić stylowe wnętrza bez mebli, oświetlenia czy oryginalnych dodatków i akcesoriów. Kare Design to jeden z nielicznych producentów, który jest w stanie oferować tak szeroką gamę produktów do wystroju wnętrz, wychodząc tym samym naprzeciw klientom o różnych charakterach, wyczuciu estetyki, potrzebach. Argumentem strategicznym twórców marki jest założenie, że częste wprowadzanie nowości na rynek to gwarancja powodzenia, dlatego też firma co roku dostarcza 1500 nowych elementów wyposażenia wnętrza!

Są to czasem serie limitowane, warto więc pospieszyć się z decyzją, bo takie perełki mogą się już nie trafić. Co najważniejsze, meble i dodatki zaprojektowane przez Kare Design są zgodne z najnowszymi trendami. Aby było jeszcze ciekawiej, marka odnajduje się świetnie praktycznie w każdym stylu: od barokowego, poprzez minimalistyczny, meble klasyczne, a kończąc na futurystycznych. Wzornictwo producenta jest czasem niezwykle zaskakujące, a wręcz szokujące.

Kare DesignKare Design fot. zalando

Jeśli jednak nie dla ciebie są "wymyślne" meble w kolorze kanarkowej żółci, czy z patchworkowym obiciem, w ofercie Kare Design znajdują się też przedmioty dla mniej odważnych. Nie ukrywamy jednak, że to właśnie te designerskie wyposażenie uważa się za prawdziwe ikony.

Kare DesignKare Design fot. zalando

Więcej o: